درب و پنجرهکرکره برقی

تعمیر کرکره برقی کرج | تعمیر تخصصی درب کرکره برقی در کرج | حرفه ای

تنها با یک تماس میتوانید از خدمات تعمیر کرکره برقی در کرج بهره مند شوید. تعمیر و رفع عیب کرکره برقی ، و درب های کرکره ای در کمترین زمان ، در سراسر کرج.

تعمیرات کرکره برقی: 09129051301

در کمترین زمان خدمات خود را دریافت کنید 

09129051301

2.3/5 – (3 امتیاز)

تعمیر کرکره برقی در کرج

تعمیرات کرکره برقی کاری کاملا تخصصی است و در کرج گروه های کمی هستند که میتوانند درب کرکره برقی شما را تعمیر کنند.

با توجه به پیچیده بودن ساختار کرکره برقی لازم است تا تعمیرکار کرکره برقی به خوبی با با قطعات آشنایی داشته باشد و مشکلات و ایرادات کرکره برقی را به خوبی بشناسد تا بتواند آن را تعمیر کند.

تعمیرات کرکره برقی در کرج | تعمیرکار کرکره برقی در کرج

سرویس کرکره برقی در کرج | سرویسکار کرکره برقی در کرج

نصب کرکره برقی در کرج | نصاب کرکره برقی در کرج

خدمات تعمیر درب کرکره برقی در کرج به شرح زیر ارائه میشود:

 • تعمیر موتور کرکره برقی در کرج و سایر شهرهای استان البرز
 • تعمیر تیغه کرکره برقی در کرج
 • تعویض قطعات معیوب کرکره برقی
 • تعمیر برد کرکره برقی در کرج
 • تعمیر موتور کرکره برقی در کرج
 • تعمیر شفت کرکره برقی و یا تعویض آن
 • تعمیر اندی کپ کرکره برقی در کرج
 • تعمیر رسیور کرکره برقی در کرج
 • تعمیر پلیت کرکره برقی در کرج
 • تعمیر ریل کرکره برقی در کرج
 • تعمیر مویی کرکره برقی در کرج
 • تعمیر کپس کرکره برقی در کرج
تعمیر موتور کرکره برقی در کرج

برای دریافت خدمات تخصصی کرکره برقی در کرج کافی است با ما در تماس باشید.

تمامی مشکلات و ایرادهای موجود در کرکره برقی توسط تعمیرکار اعزام شده تشخیص داده شده و برطرف میگردد و میتوانید با خیالی راحت و بدون پرداخت هزینه های اضافه از کرکره برقی خود استفاده کنید.

انواع تیغه کرکره برقی مورد استفاده در کرج را بشناسید:

تیغه فولادی کرکره برقی (تعمیر کرکره برقی در کرج)

تیغه های فولادی در رده تیغه های با امنیت بالا قرار دارند و در مقابل ضربه دارای مقاومت بالا می باشند.

ویژگی های تیغه فولادی :

 • ساخته شده با الیاژ فولاد منیزیم
 • دارای خاصیت عایق حرارتی و صوتی
 • سنگین تر از تیغه های دیگر
 • ضد خش
 • در طرح ها و رنگ های متنوع تولید و عرضه می شوند.

این تکنونولوژی باعث شد تا استقامت کرکره برقی بالاتر رود و به دلیل پایین بودن صدا در هنگام استفاده، تیغه فولادی به سرعت جایگاه خود را در بازار پیدا کرد.

تیغه الومینیومی کرکره برقی: (تعمیر کرکره برقی در کرج)

تیغه کرکره برقی الومینیومی یکی از پرفروش ترین تیغه ها می باشد که دلیل آن هم عدم نیاز به روغن کاری و تمیزی و شفافیت بالای آن می باشد. تیغه آلومینیومی ضد خش بوده و در مقابل آسیب ها مقاوم می باشد و از رنگ الکترواستاتیک در آنها استفاده میشود.

در بحث تعمیرات کرکره برقی نوع تیغه نیز مهم است و باید توجه کنید که تیغه های الومینیومی دارای انعطاف بالاتری در بحث تعویض و تعمیر می باشند.

تیغه کرکره برقی الومینیومی دارای سه سایز معمول زیر می باشد:

 • تیغه کرکره آلومینیومی سایز 60 : که در کرکره پارکینگ استفاده میشود
 • تیغه کرکره آلومینیومی سایز 80 : که در کرکره فروشگاه ها معمولا استفاده میشود
 • تیغه کرکره آلومینیومی سایز 100 : که در کرکره کارخانه ها استفاده میشود.

تعمیرکار کرکره برقی به خوبی می داند که تیغه الومینیومی از سه شمش یا بیلت تشکیل شده است.

تعمیر درب کرکره برقی در کرج | تعمیر کرکره در کرج

تعمیرات کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی در کرج : برای تعمیر درب کرکره برقی ، با شماره درج شده تماس بگیرید تا هماهنگی لازم جهت مراجعه تعمیرکار کرکره برقی در کرج به محل شما انجام گیرد.

تیغه شفاف پلی کربنات کرکره برقی:

تیغه کرکره برقی پلی کربنات از سخت ترین پلیمر ساخته شده است که از ویژگی های آن میتوان به د خش بودن، ضد سرقت بودن و ضد ضربه و گلوله بودن آن اشاره کرد.

تیغه پلی کربنات در مناطق و جاهای امنیتی کاربرد دارد.

تعمیر تیغه کرکره برقی پلی کربنات نیز امکان پذیر است  و جای نگرانی ندارد .برای تعمیر کافی است با ما در تماس باشید.

آشنایی با قطعات و اصطلاحات کرکره برقی

شفت کرکره برقی:

شفت، لوله ای است که در بالای کرکره نصب میشود و وظیفه باز و بسته شدن کرکره برقی را برعهده دارد. با چرخش شفت توسط موتور، رول کرکره به بالا و پایین کشیده می شود.

بلبرینگ کرکره برقی:

بلبرینگ در انتهای شفت قرار میگیرد به منظور سهولت در بسته شدن کرکره برقی.

اندکپ کرکره برقی:

در کرکره برقی وظیفه انتقال نیروی موتور از شفت به بلبرینگ بر عهه اندکپ می باشد.

پلیت کرکره برقی :

محل استقرار موتور و شفت در کرکره برقی را پلیپ می نامند.

ریل در کرکره برقی:

ریل پروفیلی U شکل می باشد که بصورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه کرکره نصب می شود و رول تیغه ها در داخل این ریل بالا و پایین می رود.

ریل ها در دو نوع فولادی و آلومینیومی، متناسب با نوع کار، انتخاب می شوند.

ریموت کرکره برقی:

ریموت در واقع همان کلید کرکره برقی است و به گیرنده دستگاه فرمان باز و بسته شدن درب را میدهد.

امروزه کرکره برقی به یکی از اصلی ترین قسمت های هر مغازه، منزل ، فروشگاه و واحد خدماتی و صنعتی تبدیل شده است و این روند در حال پیشرفت است ، چرا که علاوه بر ظاهر مناسب دارای کارکرد مهندسی و خاصی است که امنیت را به ارمغان می اورد.

 

تعمیرات تخصصی کرکره در کرج

کدام یک از قطعات درب کرکره برقی نیاز بع تعمیر دارد؟

قطعات کرکره برقی در حین گسستگی دارای یک پیوستگی کاملا وابسته یه یک دیگر هستند و در صورت ایجاد مشکل در یک قسمت ، دیگر بخش ها نیز کارایی خود را از دست می دهند و عملا کارکرد کرکره از حالت عادی خارج شده و نه تنها استفاده از ان دچار مشکل می شود ، بلکه تداوم این موضوع باعث اسیب رسیدن به ساختار اصلی ان شده و بدون اغراق هزینه های بیهوده و زیادی را وارد می کند.

تعمیر تیغه کرکره برقی کرج

از نظر مقاومت در سطح بالایی قرار دارد و ضامن اصلی امنیت مغازه یا کارگاه است و در بحث اسیب پذیری در رده اخر قرار می گیرد و در موارد محدودی ممکن است دچار ایراد و مشکل شود.

تعمیر موتور درب کرکره برقی کرج

متاسفانه موتور کرکره برقی اگر استاندارد و مرغوب نباشد به شدت در معرض خرابی قرار می گیرد و با قطعی برق و نوسانات به وجود امده دچار کاهش قدرت و در نهایت از کار افتادن می گردد.

تعمیر اندکپ کرکره

اندکپ در تعمیر کرکره برقی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است و می توان رتبه یک را در اسیب پذیری به ان اختصاص داد اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا همان طور که ذکر کردیم تمامی قطعات این محصول راهبردی قابل تعویض و تعمیر هستند و با هزینه مناسب می تواند به حالت ایده ال بازگردد.

دیگر قطعات کرکره های برقی بیشتر تحت فشار بیش از حد و عدم نصب مناسب می تواند دچار اسیب شود که این موضوع از خطای انسانی مصون بوده و عوامل دیگری در خرابی و شکستگی ان دخیل است.

در کل می توانیم به این نتیجه برسیم که با نصب صحیح و قطعات استاندارد و کاهش اسیب های فردی و استفاده درست در کنار افزایش اگاهی تا سالها کرکره برقی برای ما کار خواهد کرد و نیاز به هزینه اضافی برای تعمیرات و تعویض قطعه وجود نخواهد داشت.

تعمیر درب کرکره ای کاری تخصصی است و اگر دانش کافی برای این کار را ندارید بهتر است که از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید تا مجبور به پرداخت هزینه های اضافه ناشی از خراب شدن سایر قطعات نباشید.

آشنایی با کرج: شهرستان کرج در ۳۶ کیلومتری غرب تهران و در کرانه غربی رود کرج و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز قرار گرفته‌است. کرج یکی از کلان شهرهای ایران می‌باشد. جمعیت این شهرستان 2413041 نفر می باشد. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و با توجه به جوان‌ بودن آن نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران، هم‌اکنون به‌عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور به‌شمار می‌آید.

 

در هر کجای کرج که باشید میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید:

گوهردشت ، عظیمیه ،  فردیس ، مهرشهر ،  اندیشه ، ملارد ، کلاک ،بلوار دانش آموز ، بلوار شهرداری ، بلوار انقلاب ، بلوار بهشتی ، طالقانی ، گلشهر ، حصارک ، حصار ، قلمستان ، مصباح ، هفت تیر ، بلوار چمران ، رجائی شهر ، بلوار استقلال ، باغستان ، شاهین ویلا ، بلوار موذن ، جواد آباد ، محمدشهر ، جهانشهر ، شهرک جهان نما ، شهرک بنفشه ، ۴۵متری کاج ، بلوار ماهان ، استانداری ، میدان اسبی ، شاه عباسی ، امام زاده محمد ، باغ فاتح ،  میدان کرج، کرج نو ، کمالشهر ، خرمدشت ، گلدشت ، صفادشت ، مارلیک ، درختی ، اشتراکی ، حسن آباد ، سه راه گوهردشت ، منظریه ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، فاز ۴ مهرشهر ، ساسانی ، شهرک اوج ، کیانمهر ، چهارصد دستگاه ، کارخانه قند ، سرحدآباد ، شهرک وحدت ، سیمین دشت ، مشکین دشت ، زرکان نو ،   شهرک راه آهن ، اکبرآباد ، شهرک فهمیده

در همه مناطق استان البرز “کرج تعمیر” را همراهی کنید

آسارا – اشتهارد – تنکمان – چهارباغ – شهر جدید هشتگرد – طالقان – فردیس – کردان – کمال شهر – کوهسار – گرمدره – گلسار – ماهدشت – محمد شهر – مشکین دشت – نظرآباد – هشتگرد – پیشاهنگی – کمال آباد – شهرک الهیه – شهریار – رامجین – ملک آباد – عرب آباد – لشگرآباد – سعیدآباد – برغان – شهر جدید اندیشه – اندیشه – چیتگر

2.3/5 – (3 امتیاز)

2.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا