برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
                                   
                                       

فروش سیمان در کرج : ارسال سیمان به آدرس شما ، تحویل سیمان در محل کرج

اگر به سیمان نیاز دارید، میتوانید با تماس با ما سیمان را در محل دریافت کنید. فروش سیمان در کرج با قیمت های مناسب و امکان ارسال به آدرس مد نظر شما ، خدمتی دیگر از کرج تعمیر می باشد.

سیمان فروشی در کرج

جهت هماهنگی میتوانید با شماره 09210901627 در تماس باشید.

ثبت سفارش 09210901627

Rate this post
مرتبط:   بلوک سیمانی در کرج | بلوک ساختمانی سبک

ارسال سیمان در کرج

مواقع زیادی هست که  شما یک کار بنایی یا ساخت و ساز جزئی در منزل یا محل کار خود دارید، و نیازمند یک کیسه سیمان هستید، در این موارد چه کار باید کرد؟

آیا میتوان در شهر گشت به امید اتفایقی یک سیمان فروش را پیدا کنید؟ قطعا با توجه به مشغله های زیاد زندگی امروز، و ترافیک خیابان ها ، این گزینه گزینه سختی است.

اما آیا اگر جایی باشد که سیمان را برای شما به محل شما بیاورد چی؟ 

بله ، ما در کرج تعمیر، در راستای ارائه خدمات در محل، این امکان را در کلینک ساختمانی خود فراهم کرده ایم که کیسه های سیمان را در محل به شما تحویل دهیم.

فروش سیمان ساوه در کرج

فروش سیمان تهران در کرج

فروش سیمان بهبهان در کرج

سیمان پرتلند

سیمان از سنگ آهک و خاک رس تولید می شود و پس از ترکیب شدن با مصالح دیگر میتوان از آن در ساخت بتن وملات استفاده نمود.کارخانه های ساخت بتن و قطعات بتنی از پر طرفدارترین مشتریان هستند که به صورت عمده از سیمان پرتلند خریداری میکنند.سیمان پرتلند به عنوان پر مصرف ترین سیمان موجود در بازار شناخته شده است و به همین دلیل است که حجم عمده ی تولیدات کارخانه های سیمان ، سیمان پرتلند است.


سیمان پرتلند معمولی (سیمان معمولی)


سیمان پرتلند معمولی پرمصرف ترین سیمان موجود در بازار است که در اغلب کارخانه های تولید سیمان به طورعمده تولید میشود و همواره مشتریان مخصوص به خود را داراست.در اکثر کارهای ساختمانی از جمله پل ، ساختمان های مسکونی و غیرمسکونی ، تونل ها و بتن آرمه ، پیاده روها ، جاده ها، پل هاي بتنی مسلح، راه آهن. از سیمان پرتلند معمولی استفاده میشود.

مرتبط:   فروش سنگ گرانیت در کرج : قیمت سنگ گرانیت در کرج

سیمان پرتلند معمولی در سه مدل ۱-۵۲۵و۱-۴۲۵و۱-۳۲۵تهیه و تولید میشود .

هر تیپ از سیمان های پرتلند معمولی از نظر مقاومت متفاوت است.برخی تیپ ها نسبتا مقاومتی بیشتری دارند و توصیه میشود که هنگام استفاده با احتیاط عمل شود به عنوان مثال در مناطق گرمسیری به دلیل امکان افزایش ناگهانی دمای بتن توصیه میشود که با دقت عمل بیشتری از سیمان پرتلند معمولی استفاده شود. ازمهم ترین موارد در مورد سیمان پرتلند معمولی ( نوع یک ) میتوان به این نکته اشاره کرد که در برابر سولفات ها پایداری و دوام مناسبی ندارد و این شاید نقطه ضعفی برای سیمان پرتلند نوع یک محسوب میشود بنابراین کاربرد این سیمان تنها در مواردی است که مشکلی در مورد سولفات ها به وجود نیاید از این رو واضح و مبرهن است که استفاده از این نوع سیمان برای ساخت اسکله ها و پایه هایی که در تماس با آب قرار دارند گزینه ی مناسبی نمیباشد.در واقع این نوع سیمان برای مصارف معمولی که شرایط محیطی خاصی مد نظر نیست و استفاده از ویژگی های سایر انواع سیمان ضروری نمیباشد مورد استفاده قرار میگیرد .ملات ساختمان ها نیز از عمده ترین موارد مصرف سیمان پرتلند معمولی محسوب میشود.


سیمان پرتلند نوع دوم ( پرتلند اصلاح شده )


این نوع سیمان در برابر سولفات ها نسبت به سیمان پرتلند نوع یک (معمولی) مقاوم تر است از این رو در مواردی که پایه ها در تماس با آب قرار دارند میتوان از این نوع سیمان استفاده کرد.درواقع این نوع سیمان مقاومت متوسطی در برابر سولفات ها دارد.یکی از مواردی که این نوع سیمان را از سیمان نوع یک مجزا میکند میتوان به این نکته اشاره نمود که فشار اولیه و نهایی این نوع سیمان کمتر از سیمان پرتلند نوع یک ( معمولی )است.همچنین این سیمان نسبت به سیمان نوع یک دیر تر سفت شده و خود را میگیرد.همچنین این نوع سیمان حرارت کمتری از خود تولید میکند بنابراین در نواحی گرم معمولا از سیمان پرتلند نوع دوم استفاده میشود.این سیمان مقاومت بیشتری در برابر سولفات ها در مقایسه با پرتلند نوع یک دارد اما این مقاومت نسبی است بنابراین در مکان هایی که ممکن است حجوم سولفات ها مشکل ساز شود این مقاومت نسبی مشکل ساز خواهد شد زیرا مقاومت بیشتری در این گونه موارد مورد نیاز است.

مرتبط:   فروش ایرانیت در کرج


سیمان پرتلند نوع سوم (سیمان زودگیر)


این سیمان شباهت زیادی از نظر ساختار به سیمان تیپ یک دارد اما اجزای سیمان نوع سوم به شدت ریز و آسیاب شده اند بنابراین نسبت به موارد قبلی زودتر خود را میگیرد از این رو به سیمان زورگیر معروف است.همچنین سیمان نوع سوم حرارت قابل توجهی تولید میکند که نسبت به موارد قبلی نسبتا بیشتر است همین حرارت بالا در به عمل آمدن بتن در دمای پایین بسیار ماثر است در حقیقت این گرما باعت میشود بتن با سرعت بیشتری عمل بیاید .در مواردی که سرعت عمل مورد توجه شماست از سیمان پرتلند نوع سوم استفاده میشود.مقاومت اولیه ی این نوع سیمان نسبت به سیمان پرتلند نوع یک بیشتر است.


سیمان پرتلند نوع چهارم (سیمان دیر گیر کم حرارت)


در سیمان نوع چهارم نسبت به سایر سیمان ها کمتر است. C3A و C3Sمقدار
همینطور که از نام این سیمان پیداست به سیمان کم حرارت معروف است . این سیمان از سیمان نوع دوم هم حرارت کم تری تولید میکند. بنابراین در مواردی که به حرارت کمی نیاز باشد مورد استفاده قرار میگیرد. بتنی که از این سیمان ساخته میشود آهسته تر رشد کرده و دیرتر میگیرد.از موارد مصرف سیمان پرتلند نوع چهارم میتوان به بتن ریزی های حجیم ( ساختمان های عظیم بتنی ) پایه های سد و پل ها اشاره کرد.در این گونه موارد به علت حجم بالای کار حرارت تولید شده میتواند مشکلاتی را ایجاد نماید و این موضوع باعث میشود که در سازه های عظیم از سیمان نوع چهارم استفاده شود.سیمان دیرگیر نوع چهارم معمولا در دمای بالا مورد استفاده قرار میگیرد.همچنین در مواردی که امکان به وجود آمدن اتصال سرد در بتن ریزی وجود دارد از سیمان پرتلند شماره ی چهار به منظور جلوگیری از این اتفاق استفاده میشود.خصوصیات سیمان شماره ( دیرگیر بودن و حرارت کم ) باعث مشود لایه های زیرین و لایه های جدید بتن با هم اتصال مناسبی داشته باند در واقع لایه ی زیرین با سرعت سفت و سخت نمیشود.این نوع سیمان حرارت کم تری تولید کرده و این حرارت را کم کم آزاد میکند.


سیمان پرتلند نوع پنجم ( مقاوم در برابر سولفات )

مهم ترین کاربرد این سیمان در ساخت اسکله ها و بندرهاست و سازه هایی است که در دریا ها ساخته میشود زیرا در آب دریا ها سولفات به میزان قابل توجهی یافت میشود. زیرا مقاومت لازم را در برابر سولفات ها دارد.هنگامی که املاح سولفات زیادی در آی یا خاک یه منظقه وجود داشته باشد طبیعی است که از سیمانی استفاده شود که در برابر حمله ی سولفات ها مقاومت خود را از دست ندهد.از نقاظ ضعف سیمان نوع پنج میتوان به ضعف در برابر یون های کلر اشاره کرد.این نوع سیمان دیر تر اط سایر سیمان های پرتلند میگیرد و مقاومت نسبتا کم تری نیز دارد.

مرتبط:   بلوک سیمانی در کرج | بلوک ساختمانی سبک
در هر کجای کرج که باشید میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید:

گوهردشت ، عظیمیه ،  فردیس ، مهرشهر ،  اندیشه ، ملارد ، کلاک ،بلوار دانش آموز ، بلوار شهرداری ، بلوار انقلاب ، بلوار بهشتی ، طالقانی ، گلشهر ، حصارک ، حصار ، قلمستان ، مصباح ، هفت تیر ، بلوار چمران ، رجائی شهر ، بلوار استقلال ، باغستان ، شاهین ویلا ، بلوار موذن ، جواد آباد ، محمدشهر ، جهانشهر ، شهرک جهان نما ، شهرک بنفشه ، ۴۵متری کاج ، بلوار ماهان ، استانداری ، میدان اسبی ، شاه عباسی ، امام زاده محمد ، باغ فاتح ،  میدان کرج، کرج نو ، کمالشهر ، خرمدشت ، گلدشت ، صفادشت ، مارلیک ، درختی ، اشتراکی ، حسن آباد ، سه راه گوهردشت ، منظریه ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، فاز ۴ مهرشهر ، ساسانی ، شهرک اوج ، کیانمهر ، چهارصد دستگاه ، کارخانه قند ، سرحدآباد ، شهرک وحدت ، سیمین دشت ، مشکین دشت ، زرکان نو ،   شهرک راه آهن ، اکبرآباد ، شهرک فهمیده

در همه مناطق استان البرز “کرج تعمیر” را همراهی کنید

آسارا – اشتهارد – تنکمان – چهارباغ – شهر جدید هشتگرد – طالقان – فردیس – کردان – کمال شهر – کوهسار – گرمدره – گلسار – ماهدشت – محمد شهر – مشکین دشت – نظرآباد – هشتگرد – پیشاهنگی – کمال آباد – شهرک الهیه – شهریار – رامجین – ملک آباد – عرب آباد – لشگرآباد – سعیدآباد – برغان – شهر جدید اندیشه – اندیشه – چیتگر

مرتبط:   بلوک هبلکس در کرج | خرید بلوک سبک هبلکس با کیفیت
Rate this post
Rate this post
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سئو سایت در کرج، افزایش درامد با سئو حتمی است.

طراحی سایت ارزان در کرج فقط با 2 میلیون تومان

طراحی سایت در کرج

گل فروشی آنلاین ، تاج گل ، سبد گل ، ارزان

لینک های مفید

بالا
error: Content is protected !!