برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

پیچ و رولپلاک نما در کرج {تخصصی | فوری} رولپلاک نمای ساختمان در کرج

پیچ و رولپلاک نما در کرج بصورت تخصصی و با کادری مجرب ، کافی است با ما تماس بگیرید.

ریزش سنگ نمای ساختمان، مسئله ای است که اکثر ساختمان های دارای نما با آن مواجه هستند.

همانطور که میدانید افتادن سنگ نما علاوه بر زشت کردن نمای ساختما خطر جانی و مالی نیز در پی دارد.

با محکم کردن و پیچ کردن سنگ نما جلوی خسارات جبران ناپذیر را بگیرید!

پیچ رولپلاک سنگ نما در کرج پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در کرج پیچ کردن سنگ نما در کرج پیچ کردن نمای ساختمان در کرج رولپلاک نمای ساختمان در کرج رولپلاک سنگ نما کرج پیچ و رولپلاک نمای سنگی در کرج پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج محکم سازی نمای ساختمان در کرج پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

چرا باید سنگ های نمای ساختمان را با پیچ و رولپلاک محکم کرد؟

زشت شدن نمای ساختمان

با افتادن سنگ های نما ، ظاهر نمای ساختمان دیگر جذاب نخواهد بود

خسارت مالی سنگ نما

اگر یکی از سنگ ها بر روی ماشین شما بیافتد خسارت آن چقدر است

خسارت جانی سنگ نما

اگر خدای نکردن سنگی که از نما می افتد بر سر فردی بخورد چه میشود؟
  • برداشتن سنگ های معیوب یا شکسته و پاکسازی سنگ
  • سوراخ کردن نما با دریل
  • زدن چسب سنگ به پشت سنگ
  • پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما
  • برای زیبا شدن کار میتوان محل سوراخ ها را بتونه کاری کرد یا رنگ زد
  • بندکشی و آب بندی نما

از دیگر عوامل موثر بر هزینه پیچ و رول پلاک سنگ نما، هزینه درابست و نصب و جمع کردن آن است که هم می‌تواند توسط یک پیمانکار یا داربست کار دیگر و یا توسط خود تیم نماکار انجام شود. البته بسیاری از مشتریان ترجیح می‌دهند این پروژه بدون نصب داربست انجام شود. 

در پروژه های کوچک تر که سنگ های آسیب دیده و یا افتاده تعدادشان زیاد نیست از طناب و راپل برای دسترسی و انجام پروژه استفاده‌می‌شود اما اگر پروژه پیچ و رولپلاک نما برای تعداد و حجم زیاد کار سفارش داده شده باشد یا اینکه در مرحله پایان کار ساختمان نمای بطور کلی درگیر پروژه شود، از داربست فلزی برای ایجاد نماکار استفاده می‌شود. معمولا کار پیچ و رول پلاک جزئی بدون نیاز به داربست و در زمان کمتر از یک روز انجام می‌شود. داربست در پروژه‌هایی مورد استفاده قرارمی‌گیرد که نما با آسیب‌های زیادی مواجه شده و کل نما باید ترمیم شود، ملات ریزی شود و در پایان با پیچ و رولپلاک محکم شود. 

خانه‌های ویلایی با ارتفاع کم تا برج‌های چند طبقه هر دو از نمای سنگ استفاده می‌کنند. طبیعتا ترمیم و پیچ و رول پلاک نمای یک ساختمان کم طبقه نسبت به ساختمان مرتفع‌تر هزینه کمتری می‌برد. نیاز به داربست یا نفرات بیشتر و همچنین بالاتر رفتن خطر کارکردن در ارتفاعات بیشتر از جمله مواردی است که بر هزینه گران‌تر این خدمات اثر می‌گذارد. 

 

در صورت بالا بودن حجم پروژه و فراتر رفتن از تعمیرات جزئی نما نیروی کاری که درگیر پروژه خواهند بود نیز افزایش یافته و در نتیجه هزینه کل پروژه بالامی‌رود. تجهیزات مورد استفاده در این پروژه‌ها اثر زیادی بر روند پروژه و نوع کار ندارند بنابراین بر هزینه نهایی هم اثر چندانی نمی‌گذارند.

مسئولیت سقوط سنگ نما با کیست؟

در حال حاضر مسئولیت ریزش یا سقوط سنگ ساختمان تا 15 سال بر عهده سازنده بنا می باشد. 

بخشی از مسئولیت نیز با سنگ کار نمای ساختمان و مهندس ناظر خواهد بود.

اما بعد از گذشت 15 سال از ساخت بنا ، مئسولیت سقوط نما با صاحب ملک می باشد.

مسئول نمای ساختمان کیست؟

اگر به سازنده دسترسی ندارید ، بهتر است قبل از بروز خسارت غیرقابل جبران، اقدام به رولپلاک کردن سنگ های نمای ساختمان خود بکنید 

آیا هزینه رولپلاک کردن نمای ساختمان با صاحب خانه است یا مستاجر؟

از انجا که رولپلاک کردن نمای ساختمان جزو مسائل اصلی و اساسی ساختمان است هزینه آن را باید مالک بپردازد و برعهده مستاجر نیست.

اما مستاجر این مسئولیت را دارد که در صورتی که ریزش یا خراب شدن نما را مشاهده کند باید فورا به مالک ساختمان اطلاع دهد تا خسارت خاصی زخ ندهد و در صورت بروز خسارت احتمالی مستاجر نیز به دلیل کوتاهی در مطلع کردن مالک از وجود مشکل در نمای ساختمان ، مسئول می باشد

آیا هزینه رولپلاک با واحدهای روبه نما است یا همه واحد ها؟

همه واحدهای ساختمان مسئولیت یکسانی در صورت بروز خسارت در ریزش سنگ نما دارند و از آنجا که نما جزء مشاعات حساب می شود ، به همین دلیل مدیران ساختمان می تواند از ساکنینی که در هزینه های رولپلاک نمای ساختمان همکاری نمیکنند شکایت رسمی نماید .

راپل کار در کرج

کلمه راپل ، به معنی بازیابی می باشد. راپل یک تکنیک است که برای کوهنورادن ، غارنوردان و کسانی که کار در ارتفاع انجام میدهند بسیار آشنا می باشد.

راپل : مجموعه ای از طناب ها می باشد ، که با استفاده از آنها میتوان در ارتفاع معلق ماند.

از انجام که رولپلاک سنگ نما ، با استفاده از داربست کاری زمان بر ، هزینه بر و فضا گیر می باشد، نماکار ها در پی استفاده از تکنیک راپل در سنگ نما کردند.

به این شکل که عملیات پیچ رولپلاک نما را بدون داربست و با طناب توسط تکنیک راپل انجام دهند.

کار با راپل و کار در ارتفاع در کرج ، نیاز به ابزار مناسب دارد تا در ارتفاع معلق شد و ایمنی و جان فرد حفظ بماند. این تجهیزات تخصصی می باشند و هزینه آنها نیز بالاست.

اما مزایای زیادی که راپل فراهم می کند باعث شده است که به شدت مورد استقبال مردم و راپل کارارن قرار گیرد.

مزایای راپل در سنگ نمای ساختمان:

  • کاهش هزینه های رولپلاک نما با حذف هزینه های بالای داربست
  • سرعت اجرای بالاتر ، راپل کار آزادی حرکت بالایی دارد.
  • عدم اشغال فضای ساختمان ، چون نیازی به برقراری داربست نیست.
در هر کجای کرج که باشید میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید:

گوهردشت ، عظیمیه ،  فردیس ، مهرشهر ،  اندیشه ، ملارد ، کلاک ،بلوار دانش آموز ، بلوار شهرداری ، بلوار انقلاب ، بلوار بهشتی ، طالقانی ، گلشهر ، حصارک ، حصار ، قلمستان ، مصباح ، هفت تیر ، بلوار چمران ، رجائی شهر ، بلوار استقلال ، باغستان ، شاهین ویلا ، بلوار موذن ، جواد آباد ، محمدشهر ، جهانشهر ، شهرک جهان نما ، شهرک بنفشه ، ۴۵متری کاج ، بلوار ماهان ، استانداری ، میدان اسبی ، شاه عباسی ، امام زاده محمد ، باغ فاتح ،  میدان کرج، کرج نو ، کمالشهر ، خرمدشت ، گلدشت ، صفادشت ، مارلیک ، درختی ، اشتراکی ، حسن آباد ، سه راه گوهردشت ، منظریه ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، فاز ۴ مهرشهر ، ساسانی ، شهرک اوج ، کیانمهر ، چهارصد دستگاه ، کارخانه قند ، سرحدآباد ، شهرک وحدت ، سیمین دشت ، مشکین دشت ، زرکان نو ،   شهرک راه آهن ، اکبرآباد ، شهرک فهمیده

در همه مناطق استان البرز “کرج تعمیر” را همراهی کنید

آسارا – اشتهارد – تنکمان – چهارباغ – شهر جدید هشتگرد – طالقان – فردیس – کردان – کمال شهر – کوهسار – گرمدره – گلسار – ماهدشت – محمد شهر – مشکین دشت – نظرآباد – هشتگرد – پیشاهنگی – کمال آباد – شهرک الهیه – شهریار – رامجین – ملک آباد – عرب آباد – لشگرآباد – سعیدآباد – برغان – شهر جدید اندیشه – اندیشه – چیتگر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئو سایت در کرج، افزایش درامد با سئو حتمی است.

طراحی سایت ارزان در کرج فقط با 499 هزار تومان

طراحی سایت در کرج

گل فروشی آنلاین ، تاج گل ، سبد گل ، ارزان

بالا
error: Content is protected !!