برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

تعمیر جک پارکینگ در چهارباغ کرج : سرویس جک چهارباغ

تعمیر جک پارکینگ در چهارباغ : اگر جک پارکینک شما دچار مشکل شده است و به درستی باز و بسته نمیشود ، با ما در تماس باشید تا تعمیرکار به محل شما مراجعه کرده و مشکل آن را برطرف کند.

تعمیر جک پارکینگ در چهارباغ کرج

جک ها انواع مختلفی دارند که در این مطلب اشاره ای به آنها خواهیم داشت:

اولین نوع جک ها که در ایران بیشترین کاربرد را دارند جک های دو لنگه لولایی هستند که بر روی درب دو لنگه نصب میشود

تعمیر جک در چهارباغ کرج

2. جک تک لنگه لولایی دومین نوع از جک ها می باشند که بر روی یک لنگه از  درب متصل می شوند و برای درب های خیلی بزرگ یک طرفه کاربرد دارند

سرویس جک پارکینگ در چهارباغ

در صورت بروز مشکل در جک درب پارگینگ در چهارباغ کرج ، حتما به یک متخصص و سرویسکار مراجعه کنید و خودتان دست به دستکاری کردن درب نکنید. جهت تعمیر و رفع مشکل جک پارکینگ در چهارباغ میتوانید با ما تماس بگیرید.

تعمیرات جک: 09124682784

در کمترین زمان خدمات خود را دریافت کنید 

09364618820

Rate this post
مرتبط:   تعمیر جک پارکینگ در پیشاهنگی کرج : سرویس جک پیشاهنگی

مراحل چک کردن مرحله به مرحله و تعمیر جک درب پارکینگ در کرج

  1. چراغ ریموت بررسی شود ( اگر ریموت درب پارکینگ خراب شده باشد ، چراغ آن کمرنگ تر از قبل خواهد بود و حتی میتواند خاموش باشد). اگر این حالت باشد یعنی که ریموت خراب شده است و یا باتری آن نیاز به تعویض دارد.
  2. اگر مشکل از ریموت نبود ، در حالی که گوش خود را در نزدیکی دستگاه مرکزی قرار داده اید ، دکمه ریموت را بزنید و به دقت گوش کنید که آیا از رله دستگاه مرکزی صدایی میشنوید.
  3. در صورت شنیدن صدا از رله ، یعنی که ریموت فرمان را صادر کرده است و فیوز هم سالم است و دستگه مرکزی هم سالم است اما اگر صدایی از دستگاه مرکزی نشنیدید ، اول فیوز را بررسی کنید.
  4. اگر فیوز سالم بود ، مشکل از برد مدار و یا سیم های ورودی به برد است که نیاز به کارشناسی دقیق تعمیرکار می باشد.
  5. جک باززویی را چک کنید ، اگر ایراد از جک های بازویی باشد درب باز و بسته نخواهد شد.
  6. اگر مشکل از چشمی ها باشد درب باز می شود اما در زمان بسته شدن عمل نمیکند ، گر درب باز هم نشد (هر دولنگه) مشکل را در داخل جک بازویی باید جست.
تعمیر کار جک پارکینگ در چهارباغ کرج : سرویس جک پارکینگ در چهارباغ

مشکل قطع شدن سیم جک پارکینگ

برخی اوقات به دلیل هرز بودن پیچ سوکت ، و یا شکسته شدن سیم ممکن است چشمی کار نکند. در این حالت می بایست چشمی را باز کرده و اگر قطع شدن سیم از داخل چشمی باشد آن قطعی را دوباره وصل کنیم.

مرتبط:   تعمیر جک پارکینگ در شهرک بنفشه کرج : سرویس جک شهرک بنفشه

مشکل کثیف شدن چشمی

علت دیگر در درست عمل نکردن جک پارکینگ ، می تواند به کثیف شدن درب و لنز چشمی مرتبط باشد.

به این شکل که ممکن است درب باز شود اما بسته نشود و یا حتی درب به خوبی عمل کند و چند لحظه بعد در بسته نشود.

برای حل این مشکل می توان درب رویی چشمی را باز کرد و با آب گرم و حتی مواد شوینده آن را کاملا تمیز کرد و سپس کاملا آن را خشک کرده و دوباره سر جای خود نصب کرد.

مشکل نفوذ آب در چشمی درب

یکی از موارد شایع مرتبط با خرابی درب پارکینگ ، نفوذ آب به داخل چشمی می باشد که به دلیل عدم آب بندی درست و یا کیفیت پایین چشمی درب اتوماتیک رخ میدهد .

در این حالت به مدار چشمی ها آسیب جدی میرسد و در این صورت چشمی جک پارکینگی قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود .

مشکل شکسته شدن چشمی درب پارکینگ

در موارد زیادی با شکسته شدن چشمی جک پارکینگ ، درب از کار می افتد ، در این حالت هم چشمی را باید تعویض کرد.

موارد پرتکرار در خصوص درب پارکینگ

درب پارکینگ گیر کرده است و یا باز و بسته نمیشود ، راه حل چیست؟

یکی از موارد مهم ، برای گیرنکردن دو لنگه درب به هم این است که زمان آنها تنظیم باشد ، اگر این زمان به هم ریخته باشد باید سرویسکار مراجعه کرده و آن را تنظیم کند ، اگر درب باز و بسته نمیشود یکی از دلایل اشاره شده دلیل آن است که با بررسی تکنسین مشکل مشخص و برطرف میشود.

مرتبط:   تعمیر جک پارکینگ در منظریه کرج : سرویس جک منظریه
برای تعمیر جک پارکینگ در چهارباغ چقدر زمان نیاز است؟

زمان مورد نیاز بسته به نوع مشکل تعیین میشود ، در برخی موارد کار در کمتر از یک ساعت انجام میشود، اما در موارد معدود نیاز است که جک بصورت کامل باز شده و به کارگاه برده شود.

هزینه تعمیر جک پارکینگ در چهارباغ چقدر است؟

همانطور که توضیح دادیم ، بعد از بررسی کارشناس و تشخیص عیب جک ، میتوان هزینه را تخمین زد و بعد از هماهنگ کردن هزینه و تایید شما ، سرویسکار نسبت به تعمیر جک پارکینگ اقدام میکند.

ریموت درب به سرقت رفته است و یا گم شده است چیکار کنم؟

در صورت سرقت یا گم شدن ریموت باید بلافاصله آن را غیر فعال کنید یعنی رسیور دستگاه را ریست کنید و ریموت های موجود را مجدد کد دهی کنید. برای این کار نیز حتما از متخصص کمک بگیرید.

اگر جک درب پارکینگ شما دچار مشکل شده است ، با ما تماس بگیرید تا هماهنگی لازم جهت اعزام تعمیرکار به محل شما انجام شود.

در گاراژ یا پارکینگ در بزرگی است که بااستفاده از دست یا در بازکن های اتوماتیک باز می‌شود این در برای عبور و مرور ماشین باید به اندازه کافی بزرگ باشد. در های اتوماتیک گاراژ امروزه کاربرد فراوان دارند . [ویکیپدیا]

شهرستان چهارباغ  یکی از مناطق معروف و محبوب استان البرز می باشد کد در شهرستان ساوجبلاغ قرار دارد. چهارباغ به دلیل آب و هوای مناسب دارای باغ و باغچه های فراوانی می باشد که باعث شناخته شدن چهارباغ کرج شده است.از نظر فاصله زمانی تا تهران از کردان بسیار نزدیکتر بوده و حتی دارای قیمتهای مناسبتری نبز می باشد .جمعیت چهار باغ در سال ۱۳۸۵، برابر با ۵۶۱۸ نفر بوده‌است. ولی با پیوستن دو روستای پرجمعیت مهدی‌آباد و ملک‌آباد (دو روستا با ۴۰هزار نفر جمعیت) به این شهر در سال ۱۳۸۷ و مهاجرپذیری جمعیت آن به حدود ۶۵ هزار نفر رسید.شهر چهار باغ از شمال محدود به اتوبان تهران- قزوین از شمال شرقی محدود به خیابان صنعتکاران (مرز مشترک با کمالشهر کرج) از سمت جنوب شرقی به خط راه آهن و جاده قزلحصار و از سمت جنوب محدود به دکل‌های فشار قوی انتهای چهارباغ و از سمت جنوب غرب محدود به خیابان خراسان (روستایقوهه) و خط راه آهن و از سمت شمال غرب محدود به خیابان تک‌ماکارون (مرز مشترک با بخش مرکزی) می‌باشد. منبع
مرتبط:   تعمیر جک پارکینگ در کیانمهر کرج : سرویس جک کیانمهر
Rate this post
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سئو سایت در کرج، افزایش درامد با سئو حتمی است.

طراحی سایت ارزان در کرج فقط با 2 میلیون تومان

طراحی سایت در کرج

گل فروشی آنلاین ، تاج گل ، سبد گل ، ارزان

بالا
error: Content is protected !!