نمای ساختمان

نقاشی ساختمان در کرج | بهترین نقاش ساختمان و منزل در کرج

نقاشی ساختمان در کرج : نقاشی ساختمان بصورت تخصصی و حرفه ای با بهترین کیفیت، سالها سابقه جلب اعتماد و رضایت مشتری ها پشتوانه ماست. جهت نقاشی ساختمان در کرج با نقاشان زبده ما تماس بگیرید.

نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان کرج: فقط یک تماس کافی است با با بهترین نقاش ساختمان کرج صحبت کنید.

یکی از اموری که می‌تواند ساختمان را دچار تغییر و تحولات زیادی کند، نقاشی ساختمان می‌باشد. زیرا معمولا با گذشت زمان رنگ‌ها و گچ‌های ساختمان کم کم تیره رنگ و کدر می‌شوند و شفافیت و سفیدی اولیه خود را از دست می‌دهند. این امر می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد. بنابراین لازم است که هر چند وقت یک بار ( معمولا هر چند سال یک بار ) ساختمان‌ها نقاشی شوند.

نقاشی ساختمان باعث می‌شود فضای ساختمان‌ها نو و نوار شوند و جلوه زیبایی پیدا کنند. در این مطلب می‌خواهیم نکاتی در ارتباط نقاشی ساختمان ارائه دهیم که می‌تواند بسیار کاربردی و مثمر ثمر، پس با ما همراه باشید.

جهت سفارش و استعلام قیمت با شماره 09210901627 تماس بگیرید

5/5 - (1 امتیاز)

مراحل نقاشی ساختمان در کرج

برای این که نقاشی ساختمان به صورت اصولی و درست انجام شود، لازم است یک سری مراحل به ترتیب انجام شود، که در ادامه به این مراحل اشاره خواهیم کرد.

مرحله اول نقاشی ساختمان در کرج

فراهم کردن لوازم مورد نیاز : برای شروع کردن نقاشی ساختمان بدیهی است که فراهم کردن یک سری وسایل اولیه ضروری می‌باشد ، از جمله این وسایل می‌توان به غلطک نقاشی، ظرف مخصوص برای مخلوط کردن رنگ، قلم مو و … اشاره کرد.

از غلطک برای یکدست شدن نقاشی ساختمان استفاده می‌گردد و بسته به ارتفاع چهار پایه و زیر پایه‌ای که مورد استفاده قرار می‌گیرد ، می‌توان غلطک دسته بلند یا دسته کوتاه تهیه نمود.

خرید قلم مو از این جهت لازم است که باید برای یک سری محل‌هایی که با غلطک نمی‌توان عمل نقاشی را انجام داد استفاده نمود، برای مثال نقاشی لبه‌های انتهایی کار و حد فاصل سقف و دیوارها را باید به وسیله قلم مو انجام داد.

رنگ مناسب برای نقاشی ساختمان در کرج

مرحله دوم نقاشی ساختمان در کرج

در گام بعدی برای انجام نقاشی ساختمان، باید محیطی که قرار است نقاشی شود را آماده کنید، اگر محیط ساختمانی که قرار است نقاشی شود، از وسایل تخلیه شده باشد، نقاشی بسیار راحت‌تر خواهد بود،

بنابراین در این مرحله لازم است وسایل و فرش‌ها جمع آوری شوند و در صورت امکان بر روی سرامیک‌ها و کفپوش پارکت یک پوشش پلاستیکی قرار داد تا گرد رنگ باعث نشود شفافیت آن‌ها دچار اختلال و مشکل گردد. اگر پوشش پلاستیکی در دسترستان نبود برای این کار از روزنامه هم می‌توانید استفاده کنید.

برای دریافت تعرفه قیمت نقاش ساختمان و همچنین جهت درخواست نقاش ساختمان در کرج با ما تماس بگیرید.

مرحله سوم نقاشی ساختمان در کرج

آماده کردن سطوح ساختمان : ممکن است دیوارها و سقف ساختمانی که قصد دارید آن را نقاشی کنید دارای یک سری ترک‌ها و درزها و غیره باشد، بنابراین لازم است که قبل از اقدام به نقاشی این درزها و ترک‌ها را به نوعی پر کنید.

جهت پر کردن درزها و ترک‌ها دو راه وجود دارد، اگر درزها و سوراخ‌ها سطحی باشند و عمق زیادی نداشته باشند می‌توانید برای پر کردن از بتونه استفاده کنید، اما در صورتی که شکاف‌ها و درزها عمیق باشند، بهتر است به جای بتونه از گچ کاری استفاده کنید.

این مرحله یکی از مهم‌ترین مراحل نقاشی ساختمان به شمار می‌رود و در صورتی که به درستی انجام نگردد، نقاشی ساختمان هم کیفیت مطلوبی نخواهد داشت.

برای بتونه کشی معمولا از ترکیب پودر بتونه با آب استفاده می‌گردد و بعد از این که بتن توسط کاردک بین ترک‌ها نفوذ کرد، باید صبر کنید تا بتونه‌ها خشک گردند و بعد از خشک شدن با استفاده از سمباده می‌توانید سطح بتونه کاری شده را صاف نمایید،.

برای افزایش کیفیت کار می‌توانید بعد از اتمام فرآیند بتونه کشی از رنگ آستر استفاده کنید.

بهترین نقاش ساختمان در کرج

مرحله چهارم نقاشی ساختمان در کرج

شروع رنگ زدن: در این مرحله باید با استفاده از غلطک اقدام به رنگ کردن نمایید.

نکته‌ای که در این مرحله باید به آن توجه شود این است که باید حتما دقت کنید هر بار که غلطک را به رنگ آغشته می‌کنید آن را به قسمتی بزنید که تا قبل از آن رنگ زده نشده باشد، یا این که رنگ آن خشک شده باشد.

برای این که کیفیت نقاشی ساختمان افزایش پیدا کند، معمولاً نقاشان در هنگام نقاشی به یکدست رنگ کردن اکتفا نمی‌کنند و تا سه دست یا حتی بیشتر رنگ کردن را ادامه می‌دهند، تا کیفیت نقاشی مورد قبول باشد.

نقاشی سقف و دیوارها در ساختمان: نقاشی ساختمان کرج تخصص ماست

برای نقاشی سقف ساختمان معمولا رنگ پلاستیک به کار برده می‌شود. دلیل این امر این است که چون در زمستان‌ها سقف ساختمان در معرض حرارت سیستم‌های گرمایشی و بخاری‌ها قرار می گیرد از این رو باید مقاومت بیشتری داشته باشد. بنابراین رنگ پلاستیک گزینه مناسب‌تری می‌باشد.

نکته دیگری که در ارتباط با نقاشی سقف ساختمان وجود دارد این است که ، معمولاً اکثر نقاشان در هنگام رنگ کردن سقف مقداری لاجورد هم به ترکیب رنگ اضافه می‌کنند. اضافه کردن لاجورد به منظور دیرتر کثیف شدن می‌باشد، زیرا تمیز کردن سقف ساختمان کار نسبتا سختی است.

بنابراین با استفاده از لاجورد رنگ سقف ساختمان دیرتر اثر توده و گرد و خاک را بر روی خود نشان می‌دهد، اما برای نقاشی دیوارها نکته خاصی وجود ندارد و نقاش مجاز است از هرگونه رنگی برای نقاشی استفاده نماید.

انواع رنگ‌های به کار رفته در نقاشی ساختمان: برای نقاشی ساختمان در کرج با ما تماس بگیرید.

رنگ‌هایی که برای نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند، انواع مختلفی دارند، که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به :

  • رنگ‌های روغنی ( که دارای مقاومت بالایی در برابر تخریب و ترک دارند )
  • رنگ آستر ( از این رنگ برای نقاشی اصلی استفاده نمی‌شود بلکه به عنوان رنگ لایه‌های زیرین مورد استفاده قرار می‌گیرد )
  • رنگ آکریلیک ( از ویژگی‌های این رنگ می‌توان به قابلیت حل شدن آن در آب اشاره کرد که باعث می‌شود لکه‌ها به راحتی از روی آن پاک گردند اشاره کرد، علاوه بر این، این نوع از رنگ‌ها نسبت به رنگ‌های روغنی سریع‌تر خشک می‌شوند)
  • رنگ لعابی ( این رنگ برای سطوحی مناسب است که نیاز دارند پوشش ضد آب داشته باشند )
  • و رنگ پلاستیک ( همان طور که در بالا هم اشاره کردیم این نوع رنگ بیشتر برای سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد و غلظت آن زیاد است به گونه‌ای که رد قلم مو بر آن می‌ماند و … اشاره کرد)
نقاش ساختمان خوب در کرج

در بین رنگ‌های اشاره شده در بالا رنگ‌های روغنی و رنگ‌های اکریلیک و رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان اهمیت بیشتری دارد.


از چه رنگ‌هایی برای نقاشی ساختمان استفاده کنیم؟ (بهترین نقاش ساختمان کرج)

همان طور که می‌دانید رنگ‌ها تاثیر زیادی بر روحیه و شخصیت افراد دارند. تاثیر رنگ بر روحیه و انگیزه انسان‌ها یک امر روانشناسی است که از لحاظ علمی ثابت شده است.

بنابراین رنگ مناسب برای ساختمان اهمیت زیادی دارد و باید در انتخاب آن نهایت دقت به کار گرفته شود،

معمولاً توصیه می‌شود که در نقاشی ساختمان برای محیط‌هایی مثل آشپزخانه و پذیرایی از رنگ‌های روشن به ویژه رنگ آبی روشن استفاده شود ، چرا که این رنگ کاملا آرامش بخش است و به فضای خانه انرژی مثبتی می‌دهد.

برای رنگ اتاق خواب چون محل خواب و استراحت می‌باشد بهتر است از رنگ‌های تیره استفاده کنید. زیرا طبق روانشناسی رنگ‌ها معمولا گفته‌می‌شود که رنگ‌های تیره احساس امنیت به افراد می‌دهد و باعث آرامش می‌شود.

برای اتاق کودکان توصیه می‌گردد که از رنگ‌های روشن مثل آبی کم رنگ، صورتی کم رنگ، یاسی و غیره استفاده شود.

نقاشکار خوب در کرج

نقاش ساختمان (به انگلیسی: House painter) کسی است که دیوارهای درونی و در برخی از موردها، دیوارهای بیرونی ساختمان را رنگ‌آمیزی می‌کند.

رکورد بهترین نقاش ساختمان جهان در اختیار یک ایرانی با نام امیرجغتایی که اهل خراسان رضوی (سبزوار ٬ جغتای) ایران است میباشد است .

نقاش ساختمان می‌تواند بیش‌تر بخش‌های داخلی ساختمان را رنگ‌آمیزی کند؛ از جمله آن می‌توان به موردهای زیر اشاره کرد.

دیوار
سقف
درب
پنجره

ویکی پدیا
در هر کجای کرج که باشید میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید:

گوهردشت ، عظیمیه ،  فردیس ، مهرشهر ،  اندیشه ، ملارد ، کلاک ،بلوار دانش آموز ، بلوار شهرداری ، بلوار انقلاب ، بلوار بهشتی ، طالقانی ، گلشهر ، حصارک ، حصار ، قلمستان ، مصباح ، هفت تیر ، بلوار چمران ، رجائی شهر ، بلوار استقلال ، باغستان ، شاهین ویلا ، بلوار موذن ، جواد آباد ، محمدشهر ، جهانشهر ، شهرک جهان نما ، شهرک بنفشه ، ۴۵متری کاج ، بلوار ماهان ، استانداری ، میدان اسبی ، شاه عباسی ، امام زاده محمد ، باغ فاتح ،  میدان کرج، کرج نو ، کمالشهر ، خرمدشت ، گلدشت ، صفادشت ، مارلیک ، درختی ، اشتراکی ، حسن آباد ، سه راه گوهردشت ، منظریه ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، فاز ۴ مهرشهر ، ساسانی ، شهرک اوج ، کیانمهر ، چهارصد دستگاه ، کارخانه قند ، سرحدآباد ، شهرک وحدت ، سیمین دشت ، مشکین دشت ، زرکان نو ،   شهرک راه آهن ، اکبرآباد ، شهرک فهمیده

در همه مناطق استان البرز “کرج تعمیر” را همراهی کنید

آسارا – اشتهارد – تنکمان – چهارباغ – شهر جدید هشتگرد – طالقان – فردیس – کردان – کمال شهر – کوهسار – گرمدره – گلسار – ماهدشت – محمد شهر – مشکین دشت – نظرآباد – هشتگرد – پیشاهنگی – کمال آباد – شهرک الهیه – شهریار – رامجین – ملک آباد – عرب آباد – لشگرآباد – سعیدآباد – برغان – شهر جدید اندیشه – اندیشه – چیتگر

5/5 - (1 امتیاز)

در هر کجای کرج میتوانید از خدمات نقاشی ساختمان استفاده کنید. از آنجا که شهرستان کرج در ۳۶ کیلومتری غرب تهران و در کرانه غربی رود کرج و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز قرار گرفته‌است. کرج یکی از کلان شهرهای ایران می‌باشد. جمعیت این شهرستان 2413041 نفر می باشد. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و با توجه به جوان‌ بودن آن نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران، هم‌اکنون به‌عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور به‌شمار می‌آید. منبع

جمع بندی نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان یکی از روش‌هایی است که از گذشته تا کنون جهت زیبایی و تغییر دکوراسیون ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

نقاشی ساختمان جزء روش‌های قدیمی محسوب می‌گردد که علی‌رغم قدیمی بودن آن هنوز هم کاربرد دارد و طرفداران خاص خود را دارد. بنابراین اگر قصد دارید ساختمان خود را با نقاشی نوسازی کنید بهتر است ابتدا از تمام جنبه‌های آن آگاهی پیدا کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا