درب و پنجره

درب ضد سرقت در کرج : بهترین قیمت درب ضد سرقت در کرج

خرید درب ضد سرقت در کرج : فروش درب ضد سرقت ایرانی ، ترک ، چینی در کرج، درب ضد سرقت فلزی و چوبی با بهترین قیمت را از ما بخواهید.


چرا درب ضد سرقت بخریم ؟ فروش درب ضدسرقت در کرج با بهترین قیمت

شاید تا کنون برای شما اتفاق افتاده باشد که برای مدتی در منزل یا محل کار خود حضور نداشته باشید و وقتی که برمی‌گردید متوجه می‌شوید، که محل کار شما یا منزل شخصی شما مورد سرقت قرار گرفته است، و بسیاری از اشیای گران قدر و ارزشمند شما ربوده شده است. جهت جلوگیری از چنین اتفاقاتی راه حل‌های زیادی وجود دارد.خرید و فروش درب ضد سرقت در کرج

درب ضد سرقت چوبی و فلزی در کرج

برای مثال می‌توان در محل زندگی یا محل کار دوربین مدار بسته نصب نمود ، یا از آژیر و درب‌های ضد سرقت استفاده کرد.

در این مطلب ما قصد داریم به یکی از این راه حل‌ها یعنی درب ضد سرقت بپردازیم و اطلاعاتی در ارتباط با کاربرد، انواع، اجزای تشکیل دهنده و … درب‌های ضد سرقت ارائه دهیم، بنابراین برای آگاهی از این اطلاعات با ما همراه باشید.

ردیفنام فروشگاه درب ضد سرقتنشانی فروشگاه های درب ضد سرقت در کرجشماره تماس
1درب ضد سرقت افرا دربکرج، بلوار حدادی، خیابان سرداران026-34426170
2درب ضد سرقت ارمکرج، مهرشهر، بلوار ارم، خیابان سوم شرقی، اولین کارگاه سمت راست09198374474
3درب ضد سرقت آرشکرج، بلوار امام زاده حسن، نرسیده به چهارراه مصباح09125636259
4درب ضد سرقت حامیکرج، خیابان بهشتی، دهقان ویلا ی دوم026-34429655
5درب ضد سرقت کلونکرج، چهارراه هفت تیر، بلوار هفت تیر026-32747466
6درب ضد سرقت دهقانیکرج، حصارک، روبروی آقا رضایی، بازار آهن، پلاک 4 شرقی026-34666362
7درب ضد سرقت مطهریکرج، خرمدشت، میثم 2، شانزده متری026-34406525
8درب ضد سرقت پارسیانکرج، خیابان شهید بهشتی، بین دهقان ویلای دوم و میانجاده،
جنب ساختمان هنرمند و مصالح فروشی جلالی
09192642460
9درب ضد سرقت افرا دورکرج، گلشهر، بلوار سرداران، بین دهقان ویلا و بلوار حدادی09128674727
10گروه صنعتی سایمنکرج، 45 متری گلشهر، پلاک 69026-33528451
11کاوه دربکرج، سه راه گوهردشت، بین میثم 8 و 9026-34492303
4.5/5 - (2 امتیاز)

درب ضد سرقت چیست؟ برای سفارش درب ضد سرقت در کرج کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.


درب ضد سرقت به دربی گفته می‌شود که از ورود سارقان و افراد غریبه به داخل محیط جلوگیری می‌کند . در برابر دستکاری و تخریب تا حد زیادی مقاوم است، که البته این مقاوم بودن همیشگی و صد در صد نیست. اما به نسبت درب‌های معمولی چندین درجه بهتر می‌باشد.

این درب‌ها در برابر هر گونه وارد کردن فشار، برش دادن، اهرم، دستکاری قفل و … ایمن می‌باشند و نسبت به درب‌های معمولی و حتی درب‌های حفاظ دار ( آکاردئویی ) استاندارتر هستند.

بنابراین با نصب این گونه درب‌ها در منازل و محیط کار خود و سایر اماکن می‌توانید با خیال راحت از خانه خود خارج شوید و استرس حمله سارقان را نداشته باشید.

نکته‌های مهم و کاربردی در هنگام خرید درب ضد سرقت در کرج

در هنگام خرید درب ضد سرقت یک سری نکات وجود دارد که بهتر است در نظر بگیرید، تا خرید مناسب‌تری داشته باشید، یکی از این نکات جنس چهارچوب درب می‌باشد. در ارتباط با جنس چهارچوب دقت کنید که فلزهای به کار برده شده در آن از آلیاژهای با کیفیت باشند و جوش کاری‌های بین محل‌های اتصال ورق‌ها به خوبی صورت گرفته باشد.

خرید درب ضد سرقت در کرج

توجه به ضخامت درب ضد سرقت: بهترین درب ضد سرقت در کرج را از ما بخواهید

نکته دومی که باید در نظر داشته باشید : ضخامت چهارچوب است که باید مقدار ضخامت آن حدود 1.5 میلی متر یا حتی بیشتر باشد.

نکته سوم جنس لولا می‌باشد، که در ارتباط با جنس لولا می‌توان گفت لولای بلبرینگ دار بهترین نوع می‌باشد، جنس و کیفیت لولا در درب‌های ضد سرقت اهمیت زیادی دارد. اگر جنس لولا با کیفیت نباشد و نیز تعداد لولاهای کافی در درب ضد سرقت به کار نرفته باشد، بعد از گذشت مدتی از استفاده از درب، درب از حالت تنظیم شده یا به اصطلاح ریگلاژی خارج می‌شود. به طور متوسط تعداد 3 لولا برای درب ضد سرقت کافی و مناسب می‌باشد.

نکته دیگری که در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به آن توجه شود، جنس لایه است، در ارتباط با لایه درب ضد سرقت 2 پارامتر وجود دارد که یکی جنس لایه است و دیگری طرح لایه می‌باشد،.

در ارتباط با طرح لایه که نکته خاصی وجود ندارد چرا که طرح به سلیقه مصرف کننده و مشتری بستگی دارد، اما جنس لایه باید از جنس مرغوب باشد و متناسب با محلی که قرار است درب ضد سرقت در آن جا نصب گردد باشد، از رایج‌ترین جنس‌های مورد استفاده برای این درب‌ها می‌توان به جنس‌های ام دی اف و ملامینه اشاره کرد.

سایر موارد جهت خرید درب ضد سرقت در کرج

مورد دیگری که حتما باید در هنگام خرید به آن توجه کنید این است که حتما باید بین فضای داخلی دو طرف درب ضد سرقت یک ورق فولادی وجود داشته باشد. اگر در فاصله بین دو طرف درب لایه فولادی وجود نداشته باشد، در حقیقت آن درب تفاوتی با درب‌های معمولی نخواهد داشت.

فروش درب ضد سرقت در کرج

مورد دیگری که در هنگام خرید درب ضد سرقت می‌توانید به آن دقت کنید قفل و کلید‌های درب می‌باشد، در حال حاضر بهترین قفل‌ها و کلیدهایی که بر روی این درب‌ها استفاده می‌شود، قفل و کلیدهای شرکت کاله ترکیه می‌باشد، که بهترین نوع قفل است و بسیار با کیفیت می‌باشد.

در ایران از این نوع قفل و کلیدها در بازار به فراوانی یافت می‌شود و مشکلی از این بابت وجود ندارد، نکته آخر هم که اهمیت زیادی هم ندارد این است که می‌توانید در هنگام خرید کیفیت دستگیره‌ها و سایر ابزارهایی که در ساخت درب ضد سرقت به کار رفته است را بررسی نمائید.

مهم‌ترین ویژگی‌های درب‌های ضد سرقت: فروش درب ضد سرقت در کرج

درب‌های ضد سرقت یک سری ویژگی‌های دارند که آن‌ها را از سایر درب‌ها متمایز می‌کند.

از مهم‌ترینِ این ویژگی‌ها می‌توان به مواردی مثل ضد آب بودن، دوام و مقاومت زیاد، آسان بودن فرایند نصب، عایق اتلاف انرژی بودن، دارنده زنگ اضافی و چشمی، دارا بودن 11 زبانه که در 3 جهت متفاوت عمل می‌کند، متنوع بودن ابعاد و ضخامت، دارا بودن قفل‌های شب بند، به کار بردن سنگ پشم نسوز در ساخت آن‌ها ( جهت جلوگیری از حریق ) و … اشاره کرد.

انواع درب‌های ضد سرقت کرج

درب‌های ضد سرقت در ایران به سه دسته و نوع درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت چینی تقسیم بندی می‌شوند، که از بین این سه نوع درب‌های ضد سرقت ترک کیفیت بهتری دارند و قیمت بیشتری هم نسبت به دو دسته دیگر دارند.

درب‌های ضد سرقت چینی از سایر انواع درب‌های ضد سرقت ارزان‌تر هستند و مدل‌های ایرانی درب‌های ضد سرقت قیمتی مابین مدل‌های چینی و ترک دارند، اما از نظر کیفیت و شکل ظاهری بیشتر مشابه نمونه‌های ترک هستند.

در ارتباط با درب‌های ضد سرقت ایرانی مزیتی که وجود دارد این است که چون در داخل کشور ساخته می‌شوند می‌توانند دقیقا مطابق با خواسته مشتری تولید شوند، یعنی مشتری می‌تواند به هر شکل و مدلی که دوست دارد این گونه درب‌ها را سفارش دهد.

قیمت درب ضدسرقت در کرج

مهم‌ترین تفاوت‌های انواع درب‌های ضد سرقت : مشاوره تخصصی در خصوص درب ضدسرقت کرج را از ما بخواهید

در بین درب‌های ضد سرقت چینی، ترک و ایرانی یک سری تفاوت‌ها و شباهت‌هایی وجود دارد.

برای مثال چهارچوب درب‌های ضد سرقت ترک ابزار خورده است اما در درب‌های ضد سرقت چینی این امر صادق نیست و چهارچوب‌های درب‌های ضد سرقت چینی هیچ گونه ابزاری نخورده است و کاملا تخت می‌باشد،.

یکی دیگر از تفاوت‌هایی که در بین درب‌های ضد سرقت ترک و چینی مشاهده می‌شود، تفاوت در قسمت لولاها می‌باشد، به این صورت که لولاهای درب‌های ضد سرقت چینی قابل مشاهده نیست و نمی‌توان آن‌ها را چه از داخل و چه از بیرون مشاهده کرد، اما لولاهای درب‌های ضد سرقت ترک از سمت داخل به راحتی قابل مشاهده می‌باشد.

یکی دیگر از تفاوت‌های این گونه درب‌ها تفاوت در رویه‌های درب‌ها می‌باشد، رویه‌های درب‌های ضد سرقت ترک معمولا از جنس ام دی اف می‌باشد که این ام دی اف‌ها یا روکش طبیعی چوب دارد و یا روکش‌هایی از جنس پی وی سی دارند، اما درب‌های ضد سرقت چینی دارای رویه‌های استیل هستند.

و آخرین تفاوتی که بین درب‌های ضد سرقت چینی و ترک مطرح است مسئله وزن این درب‌ها است، که اگر بخواهیم یک مقایسه‌ای بین وزن این درب‌ها داشته باشیم می‌توانیم بگوییم که درب‌های ضد سرقت چینی نسبت به درب‌های ضد سرقت ترک بسیار سبک‌تر هستند که همین امر حمل و نقل آن‌ها را آسان‌تر می‌کند.

فروشگاه درب ضدسرقت در کرج


آشنایی با کرج: از آنجا که شهرستان کرج در ۳۶ کیلومتری غرب تهران و در کرانه غربی رود کرج و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز قرار گرفته‌است. کرج یکی از کلان شهرهای ایران می‌باشد. جمعیت این شهرستان 2413041 نفر می باشد. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و با توجه به جوان‌ بودن آن نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران، هم‌اکنون به‌عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور به‌شمار می‌آید.

جمع بندی درب ضد سرقت کرج

استفاده از درب‌های ضد سرقت امروزه با توجه به افزایش آسیب‌های اجتماعی از قبیل سرقت تبدیل به یک امر نسبتا ضروری شده است و توصیه می‌شود که همه‌ی افراد در صورت امکان به جای درب‌های معمولی از این نوع درب‌ها استفاده نمایند تا در امنیت بیشتری زندگی کنند، در این مطلب سعی شده است که مهم‌ترین مطالبی که در ارتباط با درب‌های ضد سرقت وجود دارد، پوشش داده شود، از این رو اگر قصد خرید و نصب درب ضد سرقت را دارید این مطلب راهنمایی‌های خوبی را به شما ارائه خواهد کرد.

درب امنیتی (انگلیسی: Security Door‎) یا درب ضد سرقت، به درب‌هایی اطلاق می‌شود که در مقابل شکستن مقاوم‌سازی شده‌اند و به قفل‌هایی جهت جلوگیری از سرقت و تهاجم نیز تجهیز گردیده‌اند.

ویکی پدیا
در هر کجای کرج که باشید میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید:

گوهردشت ، عظیمیه ،  فردیس ، مهرشهر ،  اندیشه ، ملارد ، کلاک ،بلوار دانش آموز ، بلوار شهرداری ، بلوار انقلاب ، بلوار بهشتی ، طالقانی ، گلشهر ، حصارک ، حصار ، قلمستان ، مصباح ، هفت تیر ، بلوار چمران ، رجائی شهر ، بلوار استقلال ، باغستان ، شاهین ویلا ، بلوار موذن ، جواد آباد ، محمدشهر ، جهانشهر ، شهرک جهان نما ، شهرک بنفشه ، ۴۵متری کاج ، بلوار ماهان ، استانداری ، میدان اسبی ، شاه عباسی ، امام زاده محمد ، باغ فاتح ،  میدان کرج، کرج نو ، کمالشهر ، خرمدشت ، گلدشت ، صفادشت ، مارلیک ، درختی ، اشتراکی ، حسن آباد ، سه راه گوهردشت ، منظریه ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، فاز ۴ مهرشهر ، ساسانی ، شهرک اوج ، کیانمهر ، چهارصد دستگاه ، کارخانه قند ، سرحدآباد ، شهرک وحدت ، سیمین دشت ، مشکین دشت ، زرکان نو ،   شهرک راه آهن ، اکبرآباد ، شهرک فهمیده

در همه مناطق استان البرز “کرج تعمیر” را همراهی کنید

آسارا – اشتهارد – تنکمان – چهارباغ – شهر جدید هشتگرد – طالقان – فردیس – کردان – کمال شهر – کوهسار – گرمدره – گلسار – ماهدشت – محمد شهر – مشکین دشت – نظرآباد – هشتگرد – پیشاهنگی – کمال آباد – شهرک الهیه – شهریار – رامجین – ملک آباد – عرب آباد – لشگرآباد – سعیدآباد – برغان – شهر جدید اندیشه – اندیشه – چیتگر

4.5/5 - (2 امتیاز)

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا