تعداد بازدید : 259

شنبه تا جمعه ، 8 صبح تا 10 شب

باربری در گلدشت
حمل بار در گلدشت بصورت تخصصی
حمل اثاثیه در گلدشت
حمل و نقل اثاثیه با کارگرانی مجرب و با تجربه
Previous
Next

اگر به دنبال باربری در گلدشت هستید با ما در تماس باشید. تا در کمترین زمان هماهنگی لازم را انجام دهیم و باربری در نزدیکترین فاصله به شما را برای شما هماهنگ کنیم.

اتوبار کرج

باربری و حمل بار در گلدشت

جهت حمل بار در هر کجای کرج ، میتوانید با ما در تماس باشید:

  • حمل بار با کامیون در گلدشت
  • حمل بار با وانت در گلدشت
  • اثاث کشی با کارگر مجرب در گلدشت
  • کارتون کردن وسایل منزل 

حمل بار و اثاثیه منزل

ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل، در تمامی ایام هفته. در تمامی مناطق شهر کرج.

اسباب کشی آسان

یک اسباب کشی آسان و کم دردسر را با خدمات تخصصی ما تجربه کنید.

باربری ارزان در گلدشت

با کمترین هزینه ، و با کیفیت بالا ، به شما عزیزان خدمات خود را ارائه میکنیم.

اتوبار کرج : پوشش همه مناطق شهر کرج و استان البرز

یکی از موارد مهم در اثاث کشی ، دقت در جابجایی وسایل می باشد که اگر سهل انگاری شود میتواند خسارت های کم و زیادی را بر شما تحمیل کند پس کارگری که برای اثاث کشی از طرف موسسه حمل بار برای شما ارسال میشود باید نهایت دقت و تمرکز در جابجایی وسایل در حین اثاث کشی و همینطور چیدن وسایل در وانت یا خاور را داشته باشد.

اگر به دنبال اثاث کشی یا حمل بار در کرج در سایر مناطق می باشد میتوانید به “باربری در کرج” سر بزنید

اگر چیدمان وسایل در خاور یا وانت به درستی صورت نگیرد نیز در حین حرکت ، میتواند وسایل شما آسیب ببیند ،وسایل شکستنی نباید به نحوی در خودرو چیده شوند که تحت فشار باشند و همینطور مهم است که وسایل شکستنی و چوبی در زیر قرار داده نشود و فشاری بر آنها وارد نشود.

پس چیدن وسایل در حین اثاث کشی نیز خود نکته مهمی است که باید کارگرها تخصص لازم برای آن را داشته باشند.

وانت بار گلدشت کرج | نیسان بار گلدشت کرج

در زمان اثاث کشی حتما وسایل خود را به خوبی بسته بندی کنید. اگر بسته بندی وسایل بصورت منظم و دقیق انجام شود حمل آن نیز ساده تر می باشد و درصد خسارات وارد شده در حین جابجایی نیز کاهش می یابد.

حتما از کارتن های مناسب برای بسته بندی وسایل استفاده کنید . وسایل کوچک و شکستنی مانند ظروف آشپرخانه ، لیوان ها ، سرویس های چینی و … را حتما داخل روزنامه قرار داده و سپس در کارتن بسته بندی کنید.

گم شدن وسایل در زمان اثاث کشی

یکی از آیتم های مهم در زمان مراجعه به موسسه حمل بار در شاهین ویلا این است که کارگران مورد استفاده معتمد و درست کار باشند و خیال شما از بابت گم نشدن وسایل راحت باشد. زیرا کل فرایند بارزدن وسایل و جابجایی بصورت سریع و در حدود 2 تا 3 ساعت انجام میشود و شما نیمتوانید همه فرایند جابجایی را به دقت نظارت کنید پس نیاز است که اعتماد وجود داشته باشد.

آشنایی با گلدشت کرج

موقعیت جغرافیایی این شهرک از شمال محدود به دامنه های البرز مرکزی از جنوب محدود به اتوبان کرج قزوین از شرق به دانشگاه خوارزمی و از غرب به شهرک طالقانی محدود میباشد.

دسترسی شهرک گلدشت از طریق اتوبان بطور مستقیم بوده و از طریق دو زیر گذر به پیشاهنگی واقع در جنوب اتوبان مرتبط است علاوه بر این از سمت شرق توسط بزرگراه شهید باهنر به قلب شهر اتصال داشته و از طریق این بزرگراه بطور مستقیم به فلکه اول گوهردشت دسترسی دارد و وظیفه انتقال بار ترافیکی کرج به اتوبان را به عهده دارد علاوه بر این در آینده ای نزدیک و با کامل شدن بزرگراه شهید همت قسمت وسیعی از مرکز و نوار شمالی شهر کرج از طریق کمربند شمالی شهرک گلدشت انتقال بار ترافیکی بزرگتری را از طریق شهرک طالقانی به اتوبان و نواحی غربی شهر کرج خواهد داشت.

 

جهت هماهنگی با شماره 09225521501 تماس بگیرید

خدمات ما :

  • حمل بار در گلدشت کرج
  • اثاث کشی در گلدشت کرج

آدرس ما :

ما در گلدشت و سایر مناطق کرج آمادگی خدمت دهی را داریم.
error: Content is protected !!