برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

فروش ایرانیت در کرج

فروش ایرانیت در کرج : برای خرید انواع ایرانیت فلزی ، پلاستیکی و سیمانی با بهترین قیمت در کرج با ما تماس بگیرید.

ورق ایرانیت در کرج

برخی اوقات احتیاج به یک پوشش از نوع قابل حمل می باشد. مثل انواع ورق‌های فلزی ، پلاستیکی سیمانی و غیره که در بازار موجود می باشند. این صفحات با نام ایرانیت نامگذاری شده است.

ورق ایرانیت یکی از این صفحات است که کاربردهای بسیار زیادی در جاهای متفاوت دارد. از ایرانیت بعنوان یک پوشش برای کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت  با شماره 09381830496 تماس بگیرید

ورق ایرانیت چیست؟

وقتی صحبت از ورق ایرانیت می شود به یاد صفحات موجداری می افتیم که اغلب آن را در رنگ های متفاوت مشاهده کرده ایم. در حقیقت می توانیم بگوییم : ورق ایرانیت، صفحه موج‌داری است که از آن برای پوشش دیوار ، سقف‌ها وهمچنین برای زیباسازی معابر عمومی استفاده می‌گردد. ورق ایرانیت در رنگ و طرح های مختلفی تولید می شود . این ورق ها و صفحات بستگی به کاربرد آن ها با ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین ضخامت های متفاوت تولید می شوند. بیشترین کاربرد صفحات ایرانیت برای پوشش سقف سوله‌ها، کارخانه‌ها، پارکینگ‌ها و غیره می باشد.

ویژگی هایی منحصر بفرد ورق ایرانیت که موجب محبوبیت استفاده آن شده است:

  • صفحات ایرانیت به علت عایق بودن در برابر صوت ، حرارت ، برف ، باران و … بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.
  • ورق ایرانیت دارای استحکام بسیار بالایی می باشند و با وزن سبکی هم که دارند براحتی قابل جابجایی می باشند.
  • قمیت ورق ایرانیت بسیار مقرون به صرفه می باشد و به علت هزینه کمی که دارد مشتریان زیادی استفاده از آن را نسبت به کالاهای مشابه ترجیح می دهند.
فروش ایرانیت در کرج

جهت استعلام قیمت ایرانیت در کرج با ما تماس بگیرید

سایر مزایای استفاده از ایرانیت
  • عدم وجود آزبست در آن که ماده بسیار سمی است
  • امکان نصب آن بر روی تیرهای چوبی و اسکلت فلزی
  • سازگاری و دوستدار محیط‌زیست بودن
  • مقاومت به حرارت و گرما
  • عدم نیاز به مصالح خاص برای اجرا
  • طول عمر بالا
  • امکان استفاده در همه اماکن و درزها و گوشه‌ها

فروش ایرانیت در کرج و حومه

نصب ا‌یرانیت در کرج

نصب ورق ایرانیت بسیار راحت می باشد و برای نصب صفحات ایرانیت احتیاجی به فرد متخصص نمی باشد و براحتی می توانید آن را نصب نمایید. اما باید در نظر داشته باشید که اگر می خواهید بعنوان یک عایق در برابر آب نیز عمل کند باید یکسری اصول را رعایت نمایید؛ یا اینکه از یک نصاب ایرانیت بخواهید آنرا برایتان نصب کند.

مواردی که برای نصب ایرانیت باید در نظر گرفت:

سازه‌ی زیرین و همینطور نوع نصب بیشترین تاثیر را در مقاومت و همینطور آب‌بندی سقف‌ها دارد.

اگر از ایرانیت‌های سیمانی و یا ورق‌های گالوانیزه آهنی هم استفاده کنید، باز هم نصب غیر اصولی باعث کنده شدن و یا آبدهی سقف می‌شود.

بهترین سازه برای نصب ایرانیت‌های پلاستیکی، سازه فلزی ساخته شده با پروفیل‌های آهن است.

دقت کنید که آهن‌کشی در زیر فایبرگلاس فاصله‌ای بیشتر از 60 سانتیمتر نباید داشته باشد!

پیچ سرمته با واشر لاستیکی و آهنی بهترین پیچ برای نصب فایبرگلاس است.

برای سازه‌های فلزی با پروفیل آهنی، در جاهایی که بادخیز نیست و یا برف و باران به شدت نمی‌بارد از ایرانیت فایبرگلاس استفاده می‌شود.

در جاهایی که نیاز به استحکام بوده و رطوبت بسیار زیاد است از ایرانیت گالوانیزه بهره می‌گیرند.

قیمت انواع ورق ایرانیت

انواع ورق ایرانیت

ورق های ایرانیت در مدل های مختلف موج دار و ساده می باشد . انواع موجدار آن شامل : فایبرگلاس یا پلاستیکی، سیمانی، فلزی و گالوانیزه می باشد.

هر کدام از این ورق های ایرانیت جهت کاربردهای خاصی می باشد. موادی که برای ساخت ورق ایرانیت فایبرگلاس مورد استفاده قرار می گیرد شامل پشم شیشه و فایبر گلاس می باشد.این مواد به علت عایق صدا و حرارتی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

ورق ایرانیت گالوانیزه نیز از ورق فولادی با پوشش روی تشکیل شده است.

ورق ایرانیت سیمانی نیزمشکل از سیمان و پنبه می باشد.

موارد استفاده ورق ایرانیت فایبرگلاس:

از فایبرگلاس برای ساخت نورگیر، انواع گلخانه، سقف‌های سرویس بهداشتی ، آلاچیق، پارکینگ، ساخت پوشش مرغداری ، انبار و سوله ، ساخت ناودانی و … استفاده می گردد.

خرید ایرانیت فایبرگلس
خرید ایرانیت پلاستیکی
موارد استفاده ورق ایرانیت سیمانی:

از ایرانیت سیمانی برای ساخت شیروانی، انباری، اتاقک ، سوله و اجرای پارتیشن نمای داخلی و .. استفاده می شود. از مدل ورق ایرانیت سیمانی صاف نیز برای دیوارهای داخلی و سقف‌ها استفاده می گردد.

موارد استفاده ورق ایرانیت گالوانیزه:

از مدل ورق ایرانیت گالوانیزه برای ساخت سقف ، بدنه سوله‌ها و سالن‌ها، لوله‌های بخاری ، سقف شیروانی ویلاها و ساختمان‌ها ، نردبان کابل و سینی کابل و همچنین ساخت کانال کولر و لوازم گرمایشی استفاده می گردد.

استفاده از ورق ایرانیت

برای ساختمان سازی در ساختمان سازی ورق ایرانیت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد این صفحات برای استفاده های مختلفی می باشند . از مدل ایرانیت گالوانیزه یا همان ایرانیت فلزی در حوزه ساختمان سازی بیشتر استفاده می گردد. ایرانیت فایبر گلاس نیز به علت وزن سبکی که دارد برای فضاهای باز که نیاز به پوشش موقتی دارند بسیار کاربرد دارد.

ابعاد ایرانیت

نوع موجدار ورق ایرانیت در عرض 110 و طول 150 الی 250 سانتی متر و ورق صاف نیز در عرض 131 و طول 150 و 200 سانتی متر در بازار موجود است.

ایرانیت پلاستیکی :

ورق‌های سقف فایبرگلاس جهت پوشش سقف یا استتار در طرح‌های سینوسی، ذوزنقه و شادولاین و صاف در تیپ‌های 300 گرمی، 450 گرمی، 600 گرمی، 750 گرمی و 900 گرمی و 1200 گرمی به صورت شفاف یا رنگی (ژلکوتی) و در ضخامت‌های مختلف به صورت رول و شیت توسط این شرکت تولید و عرضه می‌گردد. طول هر رول بر حسب سفارش است که در عرض‌های 1 تا 1.40 متر و 2 متر و 2/5 متر و 3 متر تولید می‌گردد. وزن هر متر مربع آن حدود نیم کیلو تا یک و نیم کیلوگرم می‌باشد.

همچنین این مجموعه در صورت سفارش عرضه‌کننده ورق‌های صاف فایبر یک رو ژلکوت خورده جهت روف‌گاردن و گرین وال می‌باشد که وزن هر متر مربع آن حدود 2/5 کیلوگرم می‌باشد.

ابعاد این ورق‌ها در دو اندازه (243) * (502) سانتیمتر و حدود 12/60 مترمربع با وزن تقریبی 33 کیلوگرم و دیگری 3*2 متر برابر 6 مترمربع و وزن تقریبی 16 کیلوگرم می‌باشد.

ایرانیت سیمانی:

طول 1.5m و عرض 1.1m طول 2m و عرض 1.1m طول 2.5m و عرض 1.1m طول 3m و عرض 1.1m عوامل موثر در قیمت ایرانیت ورق ایرانیت با مواد اولیه مختلف تولید و به صورت آماده به بازار عرضه می شود. تنوع در مواد اولیه ساخت ایرانیت باعث تنوع قیمت ایرانیت می شود. در مناطقی که بارندگی بالا باشد سقف شیروانی یا ایرانیت مورد استفاده قرار می گیرد تفاوت این دو در خواص شیمیایی و ظاهر آن ها است.

فروش انواع ورق ایرانیت در کرج:

خرید ورق ایرانیت پلاستیکی در کرج

خرید ورق ایرانیت گالوانیزه یا فلزی در کرج

خرید ایرانیت سیمانی در کرج

ایرانیت نوعی صفحه موجدار است که برای پوشش سقف یا ایجاد پوشش و دیوار به کار می‌رود. جنس آن ممکن است فایبرگلاس باشد یا پنکوسیم، کوتاه شدهٔ پنبه کوهی – سیمان. آن را در ایران، اترنیت، ایرانیت، آذریت می‌نامند نام پنکوسیم به جای همه آنها برای نوع سیمانی برگزیده شد.

ویکی پدیا
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئو سایت در کرج، افزایش درامد با سئو حتمی است.

طراحی سایت ارزان در کرج فقط با 499 هزار تومان

طراحی سایت در کرج

گل فروشی آنلاین ، تاج گل ، سبد گل ، ارزان

بالا
error: Content is protected !!