برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

فروش مخزن آب در کرج | منبع آب | تانکر پلاستیکی

فروش مخزن آب کرج : جهت خرید انواع مخزن و منبع آب و تانکرهای پلاستیکی، ابتدا باید محل نصب مخزن آب و اندازه و ابعاد مخزن آب مشخص شود. در صورت نیاز به مشاوره و خرید با کارشناسان این مجموعه تماس تماس حاصل نمایید.

جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت  با شماره 09381830496 تماس بگیرید

فروش مخزن آب در کرج

بعد از هوا انسان نیاز به آب دارد . برای مصارف خوراکی ، شخصی ، صنعتی و … همه ی ما نیاز به آب داریم. اغلب آب مورد نیاز ما به صورت لوله کشی شهری تامین می شود؛ اما در برخی موارد به علت در دسترس نبودن آب ، یا به علت نداشتن لوله کشی آب شهری و یا کم بودن فشار آب و … نیاز به یک منبع یا مخزن آب می باشد.

منبع آب یا مخزن آب چیست ؟

یک محفظه پلاستیکی (پلی کربنات) یا فلزی که در اندازه های مختلفی تولید می شود. منبع آب یا مخزن آب در انواع مدل های مختلف قابل نصب می باشد. بر طبق نیاز مشتری منبع آب سنجیده شده و نصب می شود.

برای خرید منبع آب – مخزن آب به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اگر منبع آب شما جهت نصب ، در مقابل آفتاب قرار می گیرد، باید در مقابل اشعه آفتاب محافظ داشته باشد. از آنجایی که آب مدتی در داخل مخزن آب نگهداری می شود ، باید خاصیت: ضد بو، ضد جلبک و ضد باکتری باشد که این خاصیت را ، مدل های سه لایه دارا می باشند.

با انواع منبع آب – مخزن آب آشنا شویم !

مخزن آب پلی اتیلن – مخزن پلاستیکی:

مخزن پلی اتیلن یکی از انواع مخازن ذخیره سازی آب و مایعات است که اصلی ترین ماده ی استفاده شده در تولید آن پلی اتیلن است. مخازن پلی اتیلن پلاستونیک از پلی اتیلن فودگرید ۳۸۴۰ تولید می شوند. پلی اتیلن پلیمر اتیلن است. گاز اتیلن C2H4 از ترکیب دوگانه دو اتم کربن ، که هر کدام به دو هیدروژن متصل اند، ساخته شده است. در حال حاضر پرفروشترین مخازن ذخیره سازی پلاستونیک در ایران مخازن پلی اتیلنی هستند.

مخزن آب فلزی :

سازه‌ای فلزی متشکل از پایه‌هایی فلزی (۳ پایه، یا ۴ پایه یا ۶ پایه) با یک مخزن فولادی ضد زنگ بزرگ آب در بالای آن می‌باشد که برج آب نام دارد و جهت نگهداری از آب استفاده می‌شود. البته در ساخت این مخزن‌ها می‌توان از چوب یا پلاستیک نیز استفاده کرد.

بعضی از این مخزن‌ها به سیستم آبرسانی شهری یا منطقه متصل بوده و از ۲ لوله برای ورود و خروج آب استفاده می‌کنند. این منبع‌های آب در مواقع اُفت فشار آب باز شده تا به وسیلهٔ نیروی گرانش زمین، آب را با سرعت پایین بکشد و کمبود فشار آب و همچنین کمبود آب را جبران بکند.

فروش مخزن فلزی در کرج

چه منبع آبی بخریم ؟

قبل از خرید هر چیزی نیاز به راهنمایی در مورد آن محصول دارید. برای شناخت انواع محصول مورد نیا، باید اطلاعاتی بدست آورد. برای خرید تانکر پلاستیکی یا همان مخزن آب پلاستیکی ابتدا با انواع مدل های آن آشنا شوید.

شناخت انواع منبع آب می تواند شما را در تصمیم گیری بهتر راهنمایی نماید تا یک تانکر آب متناسب با نیاز خود خریداری نمایید.

مخزن آب افقی یا خوابیده

مخزن آب افقی پلی اتیلنی که در شکل استوانه ای طراحی و تولید می شود. به شکل خوابیده می باشد و با پایه هایی از جنس خود مخزن آب استفاده شده است. از این مخزن اغلب زمانی استفاده می شود که فضای کافی برای نصب منبع آب وجود نداشته باشد. همچنین در مواقعی که استحکام بالای منبع آب نیز اهمیت چندانی ندارد می توان از منبع آب افقی استفاده کرد.

منبع آب افقی : منبع آب افقی عموما برای نصب در پشت بام استفاده می شود. از مخزن آب افقی به علت ارتفاع کمی که دارد می توان در فضاهایی همانند زیر راه پله و انباری وخر پشتی استفاده کرد.

فروش مخزن آب افقی در کرج

مخزن آب عمودی یا ایستاده

مخزن آب عمودی به شکل استوانه ای ایستاده ساخته می شوند . زمانی که فضای کافی از نظر ارتفاع داشته باشید می توانید از منبع آب عمودی یا ایستاده استفاده نمایید. منبع آب ایستاده بر خلاف منبع آب افقی یا خوابیده ، پایه ندارند. اگر فضای کافی دارید و یک انتخاب مقرون به صرفه می خواهید می توانید مخزن آب عمودی یا ایستاده را خریداری نمایید.

فروش مخزن آب عمودی در کرج

مخزن آب مکعبی افقی

همانطور که از نام آن مشخص است ، یک منبع آب مکعبی شکل که در حالت افقی ساخته شده است. مخزن آب مکعبی افقی در دو شکل مربع و مستطیل ساخته می شود. برای استفاده در فضاهایی که سقف کوتاهی دارد ، منبع آب مکعبی افقی مناسب می باشد. در حال حاضر مخازن مکعبی در حجم های 200 الی 2000 لیتر تولید می شوند.

مخزن آب مکعبی ایستاده یا مخزن آب کتابی

مخزن آب کتابی نیز به شکل مکعب تولید می شود و در شکل های مکعبی مربع و مستطیلی می باشد. این منبع آب کتابی به شکل ایستاده نصب می شود. مخزن آب ایستاده را مخزن آب آسان نیز می گویند زیرا به آسانی از درب و راهروها قابل عبور می باشد.

از نظر هزینه ، قیمت مخازن کتابی نسبت به سایر مخازن کمی بالاتر می باشد؛ در صورتی که واقعا فضای شما کوچک می باشد از این مدل منبع آب اسفاده نمایید. در حال حاضر منبع آب کتابی ایستاده همانند مخازن مکعبی تا حجم 2000 لیتر تولید می شوند.

مهمترین ویژگی منحصر بفرد مخازن کتابی ، عبور از فضاهای باریک و تنگ می باشد.

مخزن آب زیر پله ای

فروش مخزن آب زیرپله در کرج

مخزن آب زیرپله ای طبق حالت زیرپله ساخته شده است، یک سمت آن در حالت قناس راه پله قرار می گیرد. با طراحی مخزن زیرپله ای با توجه به زیر راه پله ها می توان از تمامی فضای در دسترس به راحتی استفاده کرد. در حال حاضر مخزن زیرپله ای در حجم های 500 تا 1500 لیتر طراحی و تولید می شود.

برای خرید منبع آب زیرپله باید یکسری نکات را در نظر گرفت:
  • کنترل مسیر انتقال مخزن به محل نصب : عرض درب منزل ، عرض راهرو کنار نرده راه پله و دیوار و بویژه ارتفاع زیر راه پله و امکان چرخاندن مخزن برای جای گیری در محل نصب بایستی به دقت اندازه گیری و ارزیابی شود ، تا از رد شدن مخزن در طول این مسیر و جایگیری آن اطمینان حاصل گردد.
  • سطح زیرین محل قرار گیری مخزن بایستی کاملا صاف باشد و از قرار دادن آجر ، چوب و پایه های غیر استاندارد در زیر مخزن خودداری جدا خودداری فرمایید .

خرید مخزن آب در کرج

برای خرید مخزن آب در کرج می توانید قیمت ها را در سایت های مختلف مورد ارزیابی قرار دهید و ارزان ترین مخزن آب را خریداری نمایید.

مد نظر داشته باشید که هر گردی ، گردو نیست!

قطعا حجم ، مدل و مواد اولیه استفاده شده برای تولید مخزن آب را نیز مورد بررسی قرار دهید و از بین تمامی فروشنگان ، بالاترین و بهرتین خدمات را انتخاب نمایید.

منبع آب افقی
منبع آب افقی
منبع آب پلاستیکی زیر پله
منبع آب پلاستیکی زیر پله
مخزن آب زیرپله
مخزن آب زیر پله

قیمت خرید منبع آب – مخزن آب در کرج

از موضوعات پر اهمیت که برای خریداران مخزن آب وجود دارد ، قیمت مخزن آب می باشد. فروشنگان و تولید کنندگان اصلی تانکر های پلی اتیلن ، مخزن پلی اتیلن و یا منبع پلی اتیلن سعی بر آن دارند به صورت مستقیم و بی واسطه کالاهای خود را به دست مصرف کنندگان برسانند. در این صورت واسطه های خارجی حذف شده و تانکر های آب پلاستکی با قیمت های بسیار مناسبی به دست مصرف کننده می رسند.

اغلب افرادی که از این مخزن های پلی کربنات استفاده می کنند فکر می کنند که مواد اصلی برای تولید منبع آب پلی کربنات از یک متریال می باشد. در صورتی که به علت همین تفاوت متریال استفاده شده برای تولید تانکر ها و مخزن های پلی کربنات می باشد که قیمت ها با هم تفاوت دارند.

میزان استحکام ، تعداد لایه های بکار رفته و همچنین ضدباکتری بودن و استفاده از UV در مخزن های آب باعث تفاوت قیمتی آن ها می شود. هر چه حجم تانکر های پلاستیکی کوچکتر باشد ، طبیعتا هزینه آن نیز ارزان تر خواهد بود.

اگر بدنبال یک تولید کننده تانکر های پلاستیکی در کرج با کیفیت بالا و قیمت مناسب می گردید ، همین حالا با ما تماس حاصل نمایید.

خرید مخزن آب در کرج

برای خرید مخزن آب ، ابتدا باید استفاده خود را مشخص نمایید که برای نگهداری چه مایعی و برای چندین سال می خواهید از آن استفاده نمایید. متاسفانه در بازار کیفیت های نامطلوبی از مخازن پلی کربنات وجود دارد. اگر جهت مخزن آب می خواهید باید از مخزن های با کیفیت و ضد باکتری خریداری نمایید؛ تا با مشکلاتی اعم از سوراخ شدن تانکر در مدت زمان کوتاه و یا بوی نامطبوع آن و… مواجه نشوید.

اغلب تولیدات تانکرهای پلاستیکی آب دارای گواهی نامه استاندارد، بهداشت و … می باشند. اگر فکر می کنید محلولی دارید که نیاز به بهداشت ندارد، کیفیت را در ان در نظر بگیرید. آب که هیچ گونه مواد و املاحی ندارد ممکن است باعث تخریب مخزن پلی اتیلن نشود. اما سایر مواد شیمیایی ممکن است در مخازن با کیفیت پایین و نامناسب بسیار سریع دچار مشکل شوند.

منبع آب عمودی
منبع آب عمودی
مخزن کتابی
مخزن کتابی
مخزن عمودی 3 لایه
مخزن عمودی 3 لایه
فروش مخزن پلی اتیلن در کرج ، فروش تانکر پلاستیکی در کرج و محدوده توسط این مجموعه انجام می گردد.

حال برای مصارفی چون نصب تانکر آب در ویلا و باغ و حتی در داخل شهر جهت هر گونه مصرف شخصی و صنعتی می توانید درخواست سفارش خود را با هر حجم و اندازه ای که نیاز دارید؛ خریداری نمایید.

خرید منبع آب پلی اتیلن با کیفیت خوب و کیفیت معمولی در کرج توسط واحدهای فروش ما انجام می گردد.

فروش منبع آب در کرج | فروش عمده منبع آب در کرج

کارشناسان فروش تانکر پلاستیکی و مخزن آب می توانند قبل از خرید منبع آب و مخزن آب شما را راهنمایی نمایند. این مجموعه علاوه بر فروش منبع آب به صورت تکی ؛ فروش منبع آب به صورت عمده را نیز انجام می دهد.

راهنمای خرید مخزن آب | منبع آب | تانکر آب

جهت دریافت قیمت منبع آب کوچک یا بزرک با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

دریافت لیست قیمت منبع آب، مخزن آب یا تانکر آب پلاستیکی

جهت دریافت لیست قیمت منبع آب می توانید با تماس گرفته تا کارشناسان فروش لیست قیمت مخزن آب را در اختیار شما قرار دهند. پس از بررسی لیست قیمت دریافتی ، در صورت درخواست خرید مخزن آب می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید؛ یا با مراجعه حضوری به کارخانه منبع آب مد نظر خود را خریداری نمایید.

از منبع آب با نام های دیگری چون مخزن آب ، تانکر پلاستیکی آب ، مخزن پلی اتیلن ، مخزن پلی کربنات و … نیز یاد می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئو سایت در کرج، افزایش درامد با سئو حتمی است.

طراحی سایت ارزان در کرج فقط با 499 هزار تومان

طراحی سایت در کرج

گل فروشی آنلاین ، تاج گل ، سبد گل ، ارزان

بالا
error: Content is protected !!