یخچال

نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج : فروش ، تعمیر

نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج : فروش یخچال سامسونگ در کرج ، تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

یکی از برندهای بسیار مطرح در سطح جهان در تولید لوازم خانگی و الکترونیکی سامسونگ می‌باشد. یخچال سامسونگ سال‌ها است که کیفیت بالای خود را به  تمام مصرف کنندگان ثابت کرده است. این یخچال انواع مدل های گوناگون را دارا می‌باشد هممچنین قیمت های متنوعی نیز دارد. در ادامه به طور کامل یخچال سامسونگ را بررسی می‌کنیم و با انواع یخچال و کاربرد آن ها آشنا می‌شوید.

 برند سامسونگ و انواع یخچال سامسونگ

سامسونگ نام برندی کره‌ای می باشد‌ که در سال 1969 در کره‌ی جنوبی تاسیس شد. این کمپانی امروزه یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید لوازم الکترونیک در جهان میی‌باشد. این برند در ایران نیز یکی از برند های محبوب و بسیار آشنا می‌باشد طوری که همه افراد حداقل یکی از لوازم الکترونیکی خود را از برند سامسونگ خریداری کرده اند این برند به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد به یکی از رقیب های جدید برای برندهای اروپایی تبدیل شده است همچنین این برند محصولات مختلفی در زمینه های گوناگون تولید می‌کنند که امروز به یخچال این برند می‌پردازیم.

انواع یخچال سامسونگ

همانطور که گفته شد یخچال سامسونگ در مدل های متنوعی تولید می‌شود که عبارتند از:

  • یخچال‌های درب فرانسوی
  • یخچال‌های فود شوکیس
  • یخچال‌های ساید بای ساید
  • یخچال‌های کمبی
  • یخچال دوقلو

یخچال سامسونگ درب فرانسوی

یخچال‌های درب فرانسوی یکی از محصولات شیک و بسیار زیبای سامسونگ می‌باشند. این یخچال‌ها ظرفیت فوق‌العاده بالایی دارند. در نتیجه نیاز نیست نگران جای دادن خریدتان و ظرفیت یخچال باشید. طراحی جدید این یخچال‌ها 3 دربی و 4 دربی می‌‌باشد.

یخچال‌های درب فرانسوی اصولا دارای دو درب کشیده در بالا و یک الی دو کشو در پایین می‌باشند. یکی از کشوهای پایین یخچال فریزر است. شما با داشتن و خریداری این یخچال فضای کافی برای نگهداری مواد غذایی دارد. با خرید این نوع یخچال‌ها فضای کافی برای نگه‌داری مواد غذایی خواهید داشت. با استفاده از این یخچال در کاهش مصرف انرژی و فضا بسیار صرفه جویی خواهید کرد. .

یخچال سامسونگ فود شوکیس

یخچال فریزرهای فود شوکیس یکی دیگر از مدل‌های یخچال سامسونگ می‌باشد. این مدل از یخچال با سیستم دو درب طراحی شده است که این مدل به نحوه نگهداری مواد غذایی بسیار کمک می‌کنند.  

یخچال سامسونگ ساید بای ساید

یکی از مدل‌های بسیار محبوب یخچال سامسونگ یخچال‌های ساید بای ساید می‌باشند. در این نوع از محصولات یخچال در یک طرف و فریزر در طرف دیگر قرار می‌گیرد. امکان دارد که در نگاه اول فکر کنید این یخچال فریزرها ظرفیت بالایی نداشته باشند. اما جالب است که بدانید این مدل یخچال‌ها دارای طراحی عمقی می‌باشند و دارای گنجایش بسیار بالایی برای نگهداری غذا هستند. یخچال ساید بای ساید داری آب سرد کن  و یخ ساز می‌باشند. آبریز آن نیز در بیرون یخچال روید درب فریزر نصب شد و قرار می‌گیرد.

یخچال و فریزر کمبی سامسونگ

مدلی دیگر از یخچال سامسونگ، یخچال‌های کمبی می‌باشند. این مدل یخچال‌ با نام یخچال و فریزر بالا پایین نیز شناخته می‌شود. در این گونه از محصولات فضای بین یخچال و فریزر به‌صورت افقی از یکدیگر جدا می‌شوند. این مدل یخچال یکی از بهترین گزینه ها برای آشپزخانه هایی است که فضا بسیار کمی دارند. همچنین در این مدل یخچال فریزر یا در بالا و یا در پایین قرار می‌گیرد.  اگر آشپزخانه‌ی شما فضای کمی دارد، این مدل یخچال برای شما مناسب است. در یخچال‌ و فریزرهای کمبی یا فریزر در قسمت بالا است یا در قسمت پایین قرار دارد.

یخچال دوقلو سامسونگ

یخچال‌های دوقلو در حقیقت زیرمجموعه‌ای از یخچال فریزرهای ساید بای ساید می‌باشند. این مدل از یخچال‌ها را می‌توان به‌صورت مجزا با به هم چسبیده استفاده کرد. همچنین اگر آن‌ها را کنار یکدیگر قرار دهید، شکل یک یخچال ساید بای ساید را می‌گیرند. همچنین بهتر است بدانید که فریزرهای این مدل محصولات دارای آبریز نمی‌باشند و به جای طبقه دارای دو کشو می‌باشند.  .

هرآنچه که در مورد رنگ یخچال سامسونگ می‌بایست بدانید

یخچال سامسونگ در چند رنگ عرضه می‌شود که عبارتد از :

  • یخچال استیل
  • یخچال سفید کلاسیک
  • یخچال سیاه

یخچال استیل

یکی از رایج ترین مدل‌های یخچال‌، یخچال‌های استیل می‌باشند که از استیل ضد زنگ ساخته شده اند. البته می‌بایست بدانید که این یخچال‌های استیل ضد لک نمی‌باشند و به آسانی لک می‌گیرند. ظاهر زیبای این یخچال‌ها سبب شده است که طرفدارن زیادی را داشته باشد. توجه کنید که با خرید یخچال استیل می‌توانید ظاهری شیک را در آشپزخانه‌ی خود ایجاد کنید اما به این نکته توجه کنید که به طور مکرر باید آن ها تمیز نمایید.  

یخچال سفید کلاسیک

یخچال‌های سفید کلاسیک در مقایسه با یخچال های استیل ارزان تر می‌باشند.  اگر آشپزخانه‌ی شما کوچک است این رنگ می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد، به این دلیل آشپزخانه‌ی شما را بسیار بزرگ‌تر نشان می‌دهد. همچنین، تمیز کردن آن نیز راحت تر است.  

یخچال سیاه

احتال دارد که خیلی از افراد علاقه داشته باشند آشپزخانه ی آن ها کمی تاریک و متالیک باشد. در اسن صورت یکی از مناسب ترین گزینه ها یخچال سیاه است. این مدل یخچال ها ضد لک و ضد اثر انگشت می‌باشند و دارای ظار بسیار شیکی نیز می‌باشند.

7ویژگی برتر یخچال سامسونگ

امروزه با پیشرفت روز افزون، بسیاری از لوازم خانگی ها دارای امکانات زیادی هستند و یکی از مجهز ترین و مدرن ترین یخچال‌ها و یخچال فریزرها سامسونگ است. که در مقایسه با دیگر یخچال ها دارای چند ویژگی است که این ویژگی ها سبب برتری آن نسبت به دیگر برندها شده است. این ویژگی ها عبارتند از :

1- کنترل دیجیتال دما :

یخچال فریزرهای سامسونگ به کنترل کننده دیجیتال دما مجهز می‌باشند که دما را به شکل بسیار دقیق تنظیم می‌کند طوری که کوچکترین دمایی بر کیفیت مواد غذایی درون یخچال تاثیر نگذارد.  .

: 2- نواحی مختلف دمایی

تنها مورد که نسبت به تنظیم دقیق دما از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد، کنترل دما در نواحی گوناگون است. همه مواد غذایی در یخچال در یک دمای مشابه نگهداری نمی‌شوند بنابراین یخچال فریزرهای سامسونگ قادر هستند مناطق مختلف دمایی را به شکل مستقل از هم تشکیل دهند.

3– انجماد سریع :

گاهی اوقات می‌خواهید غذایی را که داخل یخچال قرار می‌دهید به سرعت سرد شود. یخچال فریزرهای سامسونگ این قابلیت را دارند که فرایند سرد شدن را سرعت بخشند و همچنین می‌تواند سرعت سرد شدن در تا مقدار قابل توجهی کاهش دهد.

4– نور LED:

سامسونگ در یخچال فریزرهای پیشرفته خود از نوارهای دارای نور LED استفاده نموده است که می توانید آن را در بالای مخزن آب یخچال نیز نصب نمایید تا به طور دائم روشن باشد.

5 – فضای فوق العاده وسیع :

یکی از ویژگی های مهم برای هر یخچال فریزر، ظرفیت نگهداری مواد غذایی می‌باشد. به این دلیل باید مواد غذایی را بدون انباشته کردن در یک نقطه، با جریان مناسب هوا، سرد کرد. فضای طراحی شده برای این مدل از یخچال فریزرها به گونه ای تولید شده که می‌توانید حجم بالایی از مواد غذایی را بدون هیچ تغییری در کیفیت آن‌ها، نگهداری کنید. .

6- تنظیمات قابل تغییر :

هر مقدار که آزادی بیشتری در تغییر تنظیمات داشته باشید بهتر می‌توانید این فضا را طبق نیازهای خود تنظیم کنید و یا تغییر دهید. یکی از قابلیت‌هایی که در نسل جدید یخچال فریزرها به کار رفته، تبدیل یکی از محفظه‌های پایین از حالت یخچال به فریزر می‌باشد. .

7- قابلیت اتصال به وای فای :

یخچال فریزرهای سامسونگ دارای اپلیکیشن است که با نصب آن بر روی گوشی به راحتی قابل کنترل می‌باشند. به این صورت شما مقادر هستید با استفاده از

گوشی میزان مصرف انرژی یچال را مشاهده کنید. همچنین در صورت باز بودن یکی از درب های یخچال این اپلیکیشن به شما هشدار می‌دهد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا