برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

فروش کولر گازی در کرج | قیمت کولر گازی در کرج | قیمت اسپیلت در کرج | فروش اقساطی

با گرم شدن هوا نیاز به کولر گازی و اسپیلت بیش از پیش احساس میشود اما سوال مهم این است که کولر گازی را از کجا بخریم؟ آیا اقساطی میتوان خرید؟ برای خرید کولر گازی در کرج با ما تماس بگیرید. فروش کولر گازی در کرج بصورت اقساطی

فروش کولر گازی در کرج بصورت اقساطی

فروش اقساطی کولر گازی در کرج

خرید کولر گازی در کرج | فروش کولر گازی در کرج

قیمت کولر گازی در کرج | قیمت اسپیلت در کرج

نمایندگی فروش کولر گازی در کرج | فروش اسپیلت در کرج

فروش اقساطی کولرگازی در کرج

برای خرید یک کولر گازی خوب و با اصالت از برندهای زیر با ما تماس بگیرید:

فروش کولر گازی اجنرال در کرج | کولر گازی اجنرال یکی از بهترین کولر گازی های بازار است

بی شک یکی از بهترین برندهای کولر گازی برند Ogeneral می باشد که  گارانتی آن در ایران توسط شرکت نیا انجام میشود و خدمات خوبی نیز ارائه میدهد. شرکت نیا در همه شهرهای ایران نمایندگی خدمات پس از فروش دارد و گارانتی آن خیلی معتبر است.

قیمت کولر گازی اجنرال اصل در کرج را از ما استعلام کنید : فروش کولر گازی Ogeneral در کرج

شرایط فروش کولر گازی و اسپیلت اجنرال در کرج:

 • نصب رایگان
 • 5 سال ضمانت بدون قید و شرط
 • 10 سال خدمات پس از فروش
 • 18 ماه گارانتی قطعات

شرایط ویژه و استثنایی برای خرید کولر گازی اجنرال در کرج که کمتر جایی توان رقابت با آن را دارد. با ما تماس بگیرید

شرایط فروش اقساطی کولر گازی اجنرال در کرج :

کافی است نصب مبلغ فاکتور را پرداخت کنید و نصب دیگر را بصورت اقساط در 5 ماه پرداخت کنید

فروش کولر گازی اجنرال در کرج با امکان اقساط

تماس با کرج تعمیر : تعمیر لوازم خانگی در کرج | تعمیر لوازم کامپیوتری و صوتی تصویری

09225521501

فروش کولر گازی توشیبا در کرج : از نمایندگی کولر گازی توشیبا در کرج کولر گازی بخرید

برند توشیبا که با علامت Toshiba شناخته میشود یکی دیگر از کولر گازی های محبوب است که بازار خوبی دارد و کیفیت آن را خریداران آن  تست کرده اند.

شرایط فروش کولر گازی و اسپیلت توشیبا در کرج:

 • نصب رایگان
 • 5 سال ضمانت بدون قید و شرط
 • 10 سال خدمات پس از فروش
 • 18 ماه گارانتی قطعات

شرایط ویژه و استثنایی برای خرید کولر گازی توشیبا در کرج که کمتر جایی توان رقابت با آن را دارد. با ما تماس بگیرید

شرایط فروش اقساطی کولر گازی توشبیا در کرج :

کافی است نصب مبلغ فاکتور را پرداخت کنید و نصب دیگر را بصورت اقساط در 5 ماه پرداخت کنید

فروش اقساطی کولر گازی توشیبا در کرج

تماس با کرج تعمیر : تعمیر لوازم خانگی در کرج | تعمیر لوازم کامپیوتری و صوتی تصویری

09225521501

فروش کولر گازی میستوبیشی در کرج توسط نمایندگی میستوبیشی در کرج

کولر گازی میتسوبیشی برندی که خیلی ها نام آن را شنیده اند و کیفیت آن را تایید میکنند. برای خرید کولرگازی Mitsubishi در کرج با ما در تماس باشید

شرایط فروش کولر گازی و اسپیلت میتسوبیشی در کرج:

 • نصب رایگان
 • 5 سال ضمانت بدون قید و شرط
 • 10 سال خدمات پس از فروش
 • 18 ماه گارانتی قطعات

شرایط ویژه و استثنایی برای خرید کولر گازی میتسوبیشی در کرج که کمتر جایی توان رقابت با آن را دارد. با ما تماس بگیرید

شرایط فروش اقساطی کولر گازی میتسوبیشی در کرج :

کافی است نصب مبلغ فاکتور را پرداخت کنید و نصب دیگر را بصورت اقساط در 5 ماه پرداخت کنید

قیمت کولرگازی در کرج، فروش کولرگازی میتسوبیشی در کرج با اقساط

تماس با کرج تعمیر : تعمیر لوازم خانگی در کرج | تعمیر لوازم کامپیوتری و صوتی تصویری

09225521501

راهنمای خرید کولر گازی در کرج

همانطور که میدانید خرید کولر گازی به سادگی یک خرید عادی و روزمره نیست چرا که اولا مبلغ تمام شده کولر گازی میلیونی می باشد و ثانیا کولرگازی های تقلبی و فیک زیادی در بازار وجود دارد که متاسفانه خیلی از خریدارن نیز در دام آنها می افتند.

اگر شما قصد خرید کولر گازی یا اسپیلت را دارید بهتر هست بدانید که کولر گازی هایی که از بانه خریداری میشود و یا فروشندگان بانه ای برای شما ارسال میکنند احتمال فیک بودن و تقلبی بودن دستگاه بالا می باشد در زیر نمونه هایی را اشاره میکنیم تا شما با دانش بیشتر خرید بهتری داشته باشید

کولر گازی ارزان در کرج

هیچ ارزانی ای بی دلیل نیست : این مثال را همه بارها و بارها هم شنیده ایم هم به دیگران آن را گفته ایم اما بعضی ارزانی ها صحت دارند و بعضی دیگر بر اثر تقلب ایجاد میشود

بعنوان مثال اگر شما کولر گازی را بدون واسطه خرید کنید قیمت آن پایین تر می افتد

اما اگر کولر گازی را از شرکت های نا آشنا خریداری کنید بدلیل اینکه آنها شبکه خدمات و پس از فروش خاصی ندارند پس عملا هزینه ای برای ارائه خدمات به مشتریان نکرده اند و در نتیجه شما کولر گازی را ارزانتر میخرید . اما مگر کولر گازی برای مصرف روزانه است و بعد از مدتی دیگر به آن نیازی ندارید؟؟؟؟

کولر گازی کالای مصرفی نیست و شما انتظار دارید چندین سال برای شما کار کند پس قطعا داشتن گارانتی از شرکتی که توانایی ارائه خدمات پس از فروش را دارد برای شما مهم خواهد شد.

کولر گازی را با گارانتی معتبر خریداری کنید

فروش اقساطی کولرگازی در کرج

با توجه به وضعیت اقتصادی و تمایل مردم به خرید کولر گازی ارزان، بستری فراهم شده است تا فروشندگانی به ارائه اسپیلت و کولرگازی های تقلبی روی آورند زیرا تقاضای زیادی دارد و سود فروش بالایی را برای آنها به دنبال دارد.

 

اما خب مردم چرا به اینها اعتماد میکنند؟ چرا مردم کولر گازی تقلبی میخرند؟

قطعا با توجه به وجود فضای مجازی و اطلاعات مفید و متنوعی که در دسترس هست مردم و خریدارن میتوانند با کمی بررسی از خرید کولر گازی تقلبی اجتناب کنند اما فراموش نکنید که فروشندگان جنس تقلبی نیز این موضوع را میدانند پس به شکلی وارد میشوند که مشتری اعتماد کند در زیر چند نمونه مثال میزنیم:

ارسال کولر گازی بدون پیش پرداخت ، تسویه درب منزل و بعد از نصب:

در این مدل فروشنده مدعی است که دستگاه آن اصل است و برای اینکه مشتری اعتماد کند اعلام میکند که شما هزینه ای نپردازید ، ما کولر را برای شما ارسال میکنیم و شما بعد از تحویل مبلغ آن را پرداخت کنید.

و همین ترفند ساده کافی است تا خیلی از مشتری ها اعتماد کنند. اما مگر مشتری توان تشخیص فیک بودن دستگاه را دارد؟  در خیلی از موارد خیر.   مشتری صرف اینکه کالا را درب منزل تحویل میگرید و بعد هزینه آن را میپردازد اعتماد میکند اما نمیداند که دستگاه تقلبی به وی داده شده است و در اصل ارزان نخریده است بلکه دستگاهی که به وی تحویل میشود را میتوانست در شهر خود ارزانتر نیز بخرد و گران خریده است!!!!

فروش کولر گازی با ارسال رایگان و تسویه درب منزل

از انجا که مردم این ذهنیت را دارند که ممکن است سایتهای فروش کولرگازی خود تقلبی باشند و معلوم نیست که بعد از پرداخت وجه، کولری برای آنها ارسال شود  پس فروشنده ها از این ترفند استفاده میکنند. اما یک سوال ؟ مگر هدف فروشنده چیزی جز کسب سود است؟ پس قطعا هیچ چیزی رایگان نیست و هیچ ارزانی ای بی دلیل نیست. اما بعضی خریداران کمی هوشمند تر عمل میکنند و این شرط را با فروشنده میکنند که ما بعد از اینکه دستگاه نصب شد و کار کرد هزینه آن را پرداخت میکنیم.

دقت کنید که کولر های تقلبی مشکل کارکردن ندارند. و فکر نکنید اگر نصب کردید و روشن شد و کارکرد همه چیز اوکی است.

تقلب در موتور کولر گازی یا در امکانات کولر گازی انجام میشود و به راحتی قابل تشخیص نیست و باید توسط نصاب کولر گازی بررسی و تشخیص داده شود.

خب حالا مورد بعدی پیش میاد!!!

فروش کولر گازی بدون پیش پرداخت و تسویه بعد از تایید نصاب

فروشنده مدعی است که دستگاه اصل به شما میدهد و علاوه بر اینکه پرداخت هزینه درب منزل است به این شرط به شما کولر اسپیلت میدهد که نصاب نیز اصل بودن آن را تایید کند. (به نظر که شرایط خوبی هست !!!)

اما نکته کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟

در این مدل فروش، فروشنده به شما برگه گارانتی میدهد ، و برگه گارانتی شرایطش این است که دستگاه شما در صورتی از خدمات گارانتی میتواند استفاده کند که نصاب خود شرکت گارانتی کننده دستگاه را نصب کند. خب نکته دقیقا همین جاست!!!

این احتمال را بنده میگویم و شما خود تصمیم گیری کنید:

گارانتی را فروشنده روی دستگاه میگذارد یعنی که فروشنده با شرکت گارانتی کننده منافع مشترک ندارند و به راحتی با هم توافق میکنند که نصابی که برای نصب کولرگازی به محل شما اعزام میشود بایستی اصل بودن دستگاه را تایید کند (حتی اگر تقلبی باشد). چرا که نصاب نیز خود با شرکت گارانتی کننده قرارداد دارد و اگر این کار را نکند شرکت به وی کار نمیدهد.

فروش کولر گازی در کرج بصورت اقساطی

کی کولر گازی بانه ای بخرم؟

پس اگر شما در هر حالتی ترجیح دادید که کولر گازی بانه ای بخرید لطفا موارد زیر را رعایت کنید تا احتمال تقلبی بودن را کمتر کنید:

اول : پرداخت هزینه بعد از تحویل کالا باشد

دوم : نصابی به جز نصاب طرف قرارداد شرکت گارانتی کننده را هماهنگ کنید تا در زمان تحویل کالا اصل بودن دستگاه شما را تایید کند . یعنی حتما خودتان با یک نصاب کولر گازی در کرج هماهنگ کنید تا اصالت دستگاه را بررسی کند.

سوم : بعد از تایید نصاب بی طرف هزینه را واریز کنید.

در هر کجای کرج که باشید میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید:

گوهردشت ، عظیمیه ،  فردیس ، مهرشهر ،  اندیشه ، ملارد ، کلاک ،بلوار دانش آموز ، بلوار شهرداری ، بلوار انقلاب ، بلوار بهشتی ، طالقانی ، گلشهر ، حصارک ، حصار ، قلمستان ، مصباح ، هفت تیر ، بلوار چمران ، رجائی شهر ، بلوار استقلال ، باغستان ، شاهین ویلا ، بلوار موذن ، جواد آباد ، محمدشهر ، جهانشهر ، شهرک جهان نما ، شهرک بنفشه ، ۴۵متری کاج ، بلوار ماهان ، استانداری ، میدان اسبی ، شاه عباسی ، امام زاده محمد ، باغ فاتح ،  میدان کرج، کرج نو ، کمالشهر ، خرمدشت ، گلدشت ، صفادشت ، مارلیک ، درختی ، اشتراکی ، حسن آباد ، سه راه گوهردشت ، منظریه ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، فاز ۴ مهرشهر ، ساسانی ، شهرک اوج ، کیانمهر ، چهارصد دستگاه ، کارخانه قند ، سرحدآباد ، شهرک وحدت ، سیمین دشت ، مشکین دشت ، زرکان نو ،   شهرک راه آهن ، اکبرآباد ، شهرک فهمیده

در همه مناطق استان البرز “کرج تعمیر” را همراهی کنید

آسارا – اشتهارد – تنکمان – چهارباغ – شهر جدید هشتگرد – طالقان – فردیس – کردان – کمال شهر – کوهسار – گرمدره – گلسار – ماهدشت – محمد شهر – مشکین دشت – نظرآباد – هشتگرد – پیشاهنگی – کمال آباد – شهرک الهیه – شهریار – رامجین – ملک آباد – عرب آباد – لشگرآباد – سعیدآباد – برغان – شهر جدید اندیشه – اندیشه – چیتگر

دیدگـاه (1)


 1. مجله تصویری نودی

  عالیی بود مث همیشه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
error: Content is protected !!