وکیل

وکیل طلاق در کرج : رسیدگی به 100% مسائل {طلاق توافقی، طلاق یک طرفه}

وکیل طلاق در کرج : وکیل طلاق توافقی و یک طرفه

طلاق امر پسندیده ای نیست اما برای برخی زندگی ها نسخه ای جز طلاق نمیتوان پیچید، اگر شما نیاز به وکیل طلاق در کرج دارید ، کافی است با ما در تماس باشید تا ضمن مشاوره رایگان ، به شما در گرفتن خصوص حقوق خود در طلاق کمک کنیم.

جهت هماهنگی با شماره 09121543655 تماس بگیرید.

5/5 – (1 امتیاز)

 

با توجه به ارتباط تناتنگی که میان مسئله طلاق و مسائل خانوادگی وجود دارد، مراجعه به یک وکیل طلاق در کرج می‌تواند به زوجه یا زوجه کمک کند تا روند پیگیری کارهای طلاق به نحو مطلوب‌تری صورت گیرد و آسیب‌های اجتماعیِ کمتری به وجود آید.

بهترین وکیل طلاق در کرج با قیمت مناسب کیست؟

تشکیل دادن خانواده به عنوان کوچک ترین نهادی که می تواند توسط هر نفر، اعم از زن یا مرد، اداره شود از شیرین ترین تجارب شخصی هر فرد در زندگی است.

پایداری و تکامل خانواده می تواند منجر به رشد و تربیت افرادی کارآمد و مستقل شود که نه تنها از رضایتمندی شخصی بهره می برند، بلکه به اعتلای جامعه نیز کمک می کنند.

اما در مواردی که هر یک از ستون های اساسی تشکیل خانواده، یعنی زن و شوهر، با دلایل محکم و منطقی نتوانند از عهده مدیریت خانواده برآیند، پایان دادن به وضعیت موجود بهتر از ادامه مسیری پر اشتباه و گرفتن نتایج جبران ناپذیر است.

وکیل طلاق کرج

بهترین وکیل طلاق در کرج برای طلاق وظیفه دارد با مشخص کردن مسیر صحیح قضایی و حقوقی امر طلاق، از اشتباهات ناشی از این تصمیم بکاهد.

 

وکالت یعنی رسیدگی به دعاوی، از جانب موکل، در دادگاهها و دادسراها، و پیگیری حقوق موکل و اعاده حق، با تکلیه بر تجربه وکیل، تسلط بر قوانین و شناخت مراحل قانونی رسیدگی به شکایات؛ تا در کمترین زمان موکل به حقوق خود دست یابد.برای رزو وقت و مشاوره تخصصی با وکیل در کرج، با ما تماس بگیرید.

وکیل طلاق خوب در کرج

وکیل برای طلاق در کرج

باور غلط عمومی بر این است که طلاق صرفاً به جدایی زن و مرد اطلاق می شود و از این رو، در صورت عدم سازش زوجین با یکدیگر، مشکلی بابت طی مراحل طلاق وجود ندارد.

اما آنچه طلاق را با چالش های جدی مواجه می کند، منافع مشترکی است که در اثر زندگی مشترک برای زن و مرد ایجاد شده است.

وجود فرزند مشترک، اشتراکات مالی و … از جمله این چالش هاست.

علاوه بر این، زندگی مشترک حقوقی را برای هر دو نفر به خصوص زن ایجاد می کند که اغلب زوجین به دلیل عدم آگاهی از این حقوق، آنها را نادیده می گیرند.

وکیل طلاق کرج، با اشراف به این مسائل، نظیر اجرت المثل ایام زوجیت و مطالبه نفقه گذشته و …، سهم عمده ای در احقاق حقوق زوجه دارد، به صورتی که وی مجبور نباشد به جز خسارات عاطفی ناشی از جدایی، خسارات دیگری را متحمل شود.

بهترین وکیل طلاق کرج

نقش وکیل طلاق خوب در کرج در جریان دادرسی پرونده

جریان طلاق از دو مرحله تشکیل می شود:

 • تصمیم به طلاق
 • جلوگیری از تضییع حقوق در جریان طلاق.

آنچه وکیل در آن نقش دارد، جلوگیری از ضایع شدن حقوق هر یک از طرفین در جریان طلاق و پس از آن است.

هرچند به طور قطع وکیل طلاق کرج وظیفه ارائه مشاوره و راهنمایی در زمینه باید و نبایدهای جدایی یا ادامه زندگی مشترک را ندارد و این امر در حیطه وظایف واحد مشاوره خانواده می باشد، اما وی حق دارد برای ارائه راهنمایی های بهتر و پیگیری مؤثرتر پروسه طلاق، از تمامی چند و چون زندگی مشترک و دلایل طلاق آگاهی داشته باشد.

بنابراین باید بدانید هر موردی حتی کوچک و به ظاهر بی اهمیت باید به اطلاع وکیل برسد. زیرا در محاکم قضایی، کوچکترین ادله نیز می توانند به سرعت پیگیری پرونده و افزایش احتمال موفقیت پرونده کمک کند.

وکیل برای طلاق در کرج

بهتر است به دنبال وکیل طلاق خوب در کرج باشید!

درگیری های ذهنی در هنگام بروز مشکل خانوادگی و تصمیم به طلاق چنان طرفین را احاطه می کند که نمی توانند به مشکلات بیشتری بیاندیشند.

یکی از این مشکلاتی که می تواند به جریان طلاق دامن بزند، هزینه اخذ وکیل است.

بهترین وکیل هیچ گاه موکل خود را با چنین چالشی روبرو نمی کند.

وی با ارائه بهترین مشاوره و پیشنهاد منطقی ترین قیمت ممکن، دغدغه هزینه وکیل را از وی دور می کند. زیرا در صورت موفقیت پرونده، آنچه به دست می آید بسیار بیشتر از هزینه صرف شده برای اخذ وکیل ارزش دارد.

وکیل طلاق توافقی در کرج 

در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هنگامی که زن و شوهر بعد از زندگی مشترک تصمیم به جدایی میگیرند طلاق به سه روش زیر امکان پذیر است:

 • بر اساس قانون، حق طلاق با مرد است و در هر زمان قادر به اقدام برای طلاق میباشد.
 • زوجه بر اساس مدارک و شواهدی که به دادگاه ارائه میکند قادر به اقدام برای طلاق میباشد.
 • زوج و زوجه به صورت توافقی میتوانند از یکدیگر جدا شوند، که به آن طلاق توافقی میگویند.
وکیل طلاق توافقی در کرج

وکیل طلاق توافقی کرج

طلاق توافقی دارای چه شرایطی است؟

زمانی که زوج و زوجه هر دو برای جدایی موافق هستند و برای موضوعات مختلف شامل:

 • حضانت فرزندان،
 • مهریه،
 • نفقه و …

با یکدیگر توافق کرده اند برای اینکه در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت از یکدیگر جدا شوند باید با یک وکیل خبره و مجرب مشورت نمایند که روند کارهای اداری و گرفتن رضایت از دادگاه مبنی بر جدایی بدون مشکل و فوری انجام شود.

لزوم اخذ وکیل طلاق برای طلاق

دلایل گرفتن وکیل برای طلاق در کرج

وکیل طلاق یک طرفه در کرج

طلاق و جدایی، شاید یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی هر فردی باشد که در صورت عدم آشنایی به مراحل آن به مراتب مرارت بار تر نیز می شود.

هرچند امر طلاق اتفاق خوشایندی نیست، اما با سپردن این امر به وکیل مجرب، می توان از استرس ها و سختی های آن کاست و در صورتیکه زوجین راهی جز جدایی نداشته باشند، زودتر به نتیجه برسند. ماده ۱۱۳۸ قانون مدنی نیز به امکان اخذ وکیل توسط زوجین برای امر طلاق اشاره نموده است.

زوجین باید توجه داشته باشند که یک وکیل نمی تواند وکالت هر دو آنها را به صورت همزمان قبول کند و در صورت نیاز هر کدام باید اقدام به اخذ وکیل جداگانه نمایند.

برخی از مزایای اخذ وکیل در جریان طلاق توافقی به صورت زیر است:

مزایای گرفتن وکیل طلاق در کرج

 • در صورت داشتن وکیل نیازی به حضور در مراحل دادرسی دادگاه ندارید.
 • بسیاری از افراد تا کنون در مراجع قضایی حضور نیافته و به مراحل آن آشنایی ندارند. بنابراین بهتر است برای پیشبرد بهتر پرونده خود از کمک یک وکیل پایه یک دادگستری با تجربه بهره بگیرند.
 • ممکن است طرفین دعوا به سبب شغل و موقعیت خود، علاقه ای به مشاهده شدن در مراجع قضایی نداشته باشند. بنابراین با اخذ وکیل طلاق، تمامی مراحل می تواند توسط وی سپری شود.

 

وکیل طلاق در کرج : وکیل طلاق توافقی و یک طرفه

نکات مهم درباره انتخاب وکیل طلاق در کرج

شاید در ابتدا، انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج مشکل باشد، اما با کمی پرس و جو و مشاهده لیست پرونده های کاری موفق وکیل مورد نظر خود، می توانید با اطمینان بهترین وکیل طلاق کرج را انتخاب نمایید.

در انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج ، چند نکته الزامی است که به آنها اشاره می کنیم.

 • حتماً به تخصص وکیل کاندید خود برای انتخاب توجه کنید.
 • با توجه به موضوع دعوای خود، اقدام به انتخاب وکیلی نمایید که تخصص طلاق و امور حقوقی خانواده داشته باشد.
 • قبل از انتخاب نهایی وکیل حتماً با چند نفر از وکلای پایه یک دادگستری مشاوره کنید.
 • توانایی برقراری ارتباط به جهت شرح موضوع با وکیل بسیار مهم می باشد. وکیلی را انتخاب کنید که بتوانید با راحتی مشکلات خود را با وی در میان بگذارید.
 • از ارائه اطلاعات به وکیل و مشاور حقوقی خود نهراسید. او حق دارد برای ارائه خدمات بهتر، هرگونه اطلاعات مورد نیاز را بداند.
 • در مورد بودجه و درآمد و هزینه های خود به وکیل توضیح دهید. در بسیاری از موارد، اطلاع از میزان دارایی های مشترک و دارایی های شخصی برای مواردی چون مهریه و … به وکیل کمک می کند.
 • به مؤسسات معتبر حقوقی مراجعه کنید. سابقه و رضایت مراجعین و تعداد پرونده های موفق، از عوامل ارزش گذاری یک مؤسسه حقوقی معتبر می باشد.

ما در سراسر کرج و استان البرز آماده ارائه مشاوره تخصصی و پیگیری پرونده های طلاق شما عزیزان هستیم.

در هر کجای کرج که باشید میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید:

گوهردشت ، عظیمیه ،  فردیس ، مهرشهر ،  اندیشه ، ملارد ، کلاک ،بلوار دانش آموز ، بلوار شهرداری ، بلوار انقلاب ، بلوار بهشتی ، طالقانی ، گلشهر ، حصارک ، حصار ، قلمستان ، مصباح ، هفت تیر ، بلوار چمران ، رجائی شهر ، بلوار استقلال ، باغستان ، شاهین ویلا ، بلوار موذن ، جواد آباد ، محمدشهر ، جهانشهر ، شهرک جهان نما ، شهرک بنفشه ، ۴۵متری کاج ، بلوار ماهان ، استانداری ، میدان اسبی ، شاه عباسی ، امام زاده محمد ، باغ فاتح ،  میدان کرج، کرج نو ، کمالشهر ، خرمدشت ، گلدشت ، صفادشت ، مارلیک ، درختی ، اشتراکی ، حسن آباد ، سه راه گوهردشت ، منظریه ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، فاز ۴ مهرشهر ، ساسانی ، شهرک اوج ، کیانمهر ، چهارصد دستگاه ، کارخانه قند ، سرحدآباد ، شهرک وحدت ، سیمین دشت ، مشکین دشت ، زرکان نو ،   شهرک راه آهن ، اکبرآباد ، شهرک فهمیده

در همه مناطق استان البرز “کرج تعمیر” را همراهی کنید

آسارا – اشتهارد – تنکمان – چهارباغ – شهر جدید هشتگرد – طالقان – فردیس – کردان – کمال شهر – کوهسار – گرمدره – گلسار – ماهدشت – محمد شهر – مشکین دشت – نظرآباد – هشتگرد – پیشاهنگی – کمال آباد – شهرک الهیه – شهریار – رامجین – ملک آباد – عرب آباد – لشگرآباد – سعیدآباد – برغان – شهر جدید اندیشه – اندیشه – چیتگر

5/5 – (1 امتیاز)

شماره وکیل طلاق خوب در کرج

برای رسیدگی به پرونده های طلاق توافقی و طلاق فوری میتوانید با شماره درج شده تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی بهترین وکیل طلاق در کرج بهره مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا